Tajemná laboratoř

Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Úniková hra na motivy počítačové série Fallout je tu! Vžijte se do role poutníků, kteří pátrají ve starém krytu (vaultu) po tajemné substanci. Dokážete zdolat všechny nástrahy a taje laboratoře, zopakovat vědcův pokus a do jedné hodiny - než se zpustí autodestrukční systém opustit jeho skrýš? Zapomeňte na skládání tematicky nehodících se hlavolamů dohromady. Sčítání ve smyslu "hrnec + soška + modrý trpaslík," u nás také nehledejte. Zato se můžete těšit na pořádnou porci hlavologie, kterou dovede sice vyřešit i student gymnázia, ale řešení není vždycky nasnadě! Kromě logického uvažování si u nás vyzkoušíte spoustu nových zařízení a projdete zcela nové herní postupy. Celkově jsme se snažili vytvořit něco jiného, než je ve světě únikovek zvykem a doufáme, že si od nás odnesete ten nejlepší zážitek. Těšíme se na všechny!

Otevírací doba:
PO-NE: 11:00 - 23:00
Adresa:
Nádražní 740/56, Praha 5, 150 00
Ověření volných termínů:

Cena EXITGAMES.cz: 799
běžná cena: 1 200 Kč

Recenze

12 recenzí
Byli jsme s kamarady velmi nadseni,skvele

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Barbora Hesová
První, silné a úspěšné setkání s únikovou hrou. Byl jsem nadšen, stále na místnost vzpomínám. Velmi vynalézavé!

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lapin
Pribeh super i pro lidi, kteri o Falloutu nevi vubec nic, pro vylusteni sifer neni znalost Falloutu potreba. Byli jsme vtazeni do deje hned od zacatku a i ve dvou s par napovedama se to nakonec dalo dokoncit. Rozhodne doporucujeme!

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Martin
Byla to naše první únikovka, ale bylo to super, maximální zážitek, rozmanité hlavolamy, všechno pěkně logické, žádné hluché místo. Super, určitě doporučuju

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jan Malý
Mame za sebou sice jen nejakych 8 unikovek, ale tohle je fakt top. Vse automatizovane, obsluha velmi prijemna a napaditost az neuveritelne kreativni. Inspirace Falloutem je nepopiratelna a skvele zpracovana. Vic takovych her!!!!

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Zbyna
Téma únikovky je sice trošku mimo můj záběr, ale přesto jsem byl zvědav na určité retro, které slibovala. Po krátkém úvodu, který uvedl hráče do děje a stanovil "cíl", tedy kromě samotného úniku, jsme si zvolili "obtížnost" a vydali se i s obdrženou výbavou dovnitř. Líbilo se mi, že si lze uvnitř vytvořit samostatně hudební kulisu. Měl jsem pocit, že úkolů je docela hodně, ale je pravda, že to mohlo být umocněno některými rekvizitami, které sloužily jen k umocnění atmosféry. Úlohy byly pestré a řada z nich podtrhovala téma únikovky. Dalo se pracovat na více věcech najednou, jinde zase byla nutná spolupráce alespoň dvou hráčů. Autoři se tématu zhostili velmi dobře a určitě bych únikovku zařadil k pěti nejlepším, které jsem zatím absolvoval.

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Marvin
Naprosto super zajimava unikovka! Skvela pece, komunikace a zazitek. Urcite stoji za to vyzkouset co nejdriv;-)

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Bara
Super prostředí, milá obsluha, originální hádanky, jedna z nejlepších únikovek, co jsme zatím navštívili! Můžeme jen a jen doporučit :-)

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Zuza
Velice dobře promyšlená hra, množství technických vychytávek a logické úkoly. Vřele doporučuji pro skupiny, co se nebojí výzvy!

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
honzka
Jde o těžší unikovku, spíše pro stredne pokročile. Hlavolamy ocení hlavně lidé, co mají rádi matematiku, fyziku a chemii. Rozuzlení je velice zajimave....

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jirina
Jedno z nejlepších únikových her. Moc mě to bavilo, dávalo to smysl, hlavu i patu. Obsluha velmi příjemná :)

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Michaela
Velmi pekne zpracovana exit game s vynikajici atmosferou.

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
B45T4RD

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku