Stráž času

Challenge Zone
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

V roce 19352 byl objeven způsob, jak se pohybovat časem. Nadnárodní korporace ovládly svět a začaly mezi sebou nevybíravě soupeřit. K tomu používaly doslova všech prostředků a ty vedly k objevu cestování časem, což byl vedlejší produkt při hledání způsobu okamžitého přemisťování. Korporace, která jej objevila, si přirozeně uvědomila obrovské možnosti, které tato skutečnost nabízela. Nejednalo se pouze jen o komerční využití, ale také o možnost zasadit smrtelnou ránu svým nepřátelům. Čas byl najednou proměnlivý, minulost se dala přetvářet… Této zločinné korporaci se tak otevřela cesta, jak se vrátit zpátky v čase a zabránit svým nepřátelům, aby vůbec vznikli, jejich majitelům, aby se vůbec kdy narodili.

 

Ale pak se objevili Danelliané. Danelliané jsou součástí budoucnosti – naší budoucnosti nějakých milion let po nás. Samozřejmě nevypadají jako my, vyvinuli se v něco, co se dá jen těžko popsat. Danelliané mají zájem jenom o to, aby ochránili vlastní existenci. V jejich době je cestování časem už stará známá věc a pošetilí, mocichtiví a šílení lidé už měli nesčetné příležitosti vrátit se a obrátit historii naruby. Danelliané nechtějí cestování v čase zakázat – byla to součást složitého vývoje, který vedl až k nim – ale musejí ho značně omezit tak, aby zabránili pošetilcům v provedení jejích plánu.

 

A tak vznikla Stráž, která hlídá cesty časem. V každé časové epoše si otevřela náborovou kancelář a začala vybírat vhodné adepty pro službu ve Stráži Času.


Zveme vás do naší náborové kanceláře. Jako každý uchazeč o službu ve Stráži Času, absolvujete sérii testů. Jestliže uspějete, můžete být přijati a stát se Strážci času a ochránit tak naši minulost, přítomnost i budoucnost.

Otevírací doba:
PO-PÁ: 17:30 - 22:00
SO-NE: 09:00 - 21:00
Adresa:
Pod Hradbami - Kavalír 2, Terezín, 411 55
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1620
běžná cena: 1 800 Kč

Recenze únikové hry

1 recenze
Úplně úžasné, určitě zajdeme znovu až bude něco nového.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Veru07.07.2020

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku