Masna - Bývalí lidé

Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Realistické prostředí masny z dob totality a strhující příběh, který vás provází celou hrou. Skvělé efekty, logická návaznost úkolů a technické hračky.

První díl naší série únikových her je v mnoha směrech originální a unikátní. Jsme přesvědčeni, že Vám máme co nabídnout. Nevezeme se pouze na vlně hojně vznikajících únikových her, ale snažíme se v tomto odvětví udávat tempo. Naše hra má opravdu silný příběh, který je velmi dobře zasazen do prostředí. Udělejte si výlet k nám a slibujeme Vám, že nebudete litovat. Můžete se těšit mimo jiné na velkoplošné video projekce, prostorový zvuk a skvělou trikovou techniku. K tomu hrdě dodáváme, že hra je čistě naším produktem.

Otevírací doba:
PO-PÁ: 15:00 - 21:00
SO-NE: 09:00 - 21:00
Adresa:
Kadaňská 3744, Chomutov, 430 03
Ověření volných termínů:

Cena EXITGAMES.cz: 1199
běžná cena: 1 299 Kč

Recenze

1 recenze
Technický provedení hry je úplně jinde (rozuměj geniální), příběh je vymyšlený skvěle a všechno to do sebe zapadá (příběh, prostředí i hlavolamy). Navíc za tim stojí skvělý lidi :).. za 5 hvězd! Těším se na další hru.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jakub Pašek30.01.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku