Escape Car

EscapeCar
Obtížnost:

(zkušený řešitěl)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Úniková hra v originálním vozidle veřejné bezpečnosti, ve které prožijete sametovou revoluci na vlastní kůži!

Jako účastníci demonstrace v listopadu 1989 jste byli společně se svými kamarády zadrženi a naloženi do transportního vozidla Veřejné bezpečnosti. Pokud se vám podaří vyřešit všechny rébusy do 60 minut, otevřou se vám dveře a vy budete moci uniknout praktikám tehdejší policie.
Úniková hra se nachází ve skutečném dochovaném vozidle Avia s původním interiérem. Skládá se z mnoha autentických předmětů a rekvizit, a proto jde o jedinečný a nezapomenutelný zážitek.
Při řešení je potřeba využít veškerý důmysl a fantazii a kombinovat nápady všech hráčů. Hra je jedinečná nejenom unikátním prostředím, ze kterého se tají dech, ale také všemi kroky, které musíte k úspěšnému opuštění místnosti překonat.

Hra je klimatizovaná
 

Otevírací doba:
PO-NE 9:00-21:00
Adresa:
Jana Želivského, Praha 3, Naproti domu č.15 v areálu A+R parking, 130 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1090
běžná cena: 1 290 Kč

Recenze únikové hry

4 recenze
Pro mě zklamání. Z více než 50 navštívených ji řadím do 10 nejhorších.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Marvin14.02.2019
Super! Únikovku jsme zařadily do programu kamarádčiny rozlučky se svobodou. Moc jsme si užily autentické prostředí a rekvizity, hlavolamy různých typů, a opravdu skvělá byla domluva s organizátory a možnost přidat do hry vlastní šifru a pár doplňků, aby byla přizpůsobená přímo naší nevěstě :)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Janka17.09.2018
Skvělé prostředí a výborně zpracované hlavolamy pro hráče bez i se zkušenostmi. Také velmi cením dostupnost a cenu této únikové hry, určitě to stojí za to.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Renata13.08.2018
Super zážitek pro dospělé i starší děti. Nejvíc se nám líbila autentičnost rekvizit (skoro vše skutečně z dob komunismu) a logická návaznost úkolů/ hlavolamů. Úkoly vyžadují jak bystrý mozek tak velkou dávku manuální zručnosti. Toto byla moje 3.únikovka a hodnotím ji jako nejoriginálnější a nejlépe propracovanou.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jana E12.08.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku