Freddy Krueger

Endorfin World
Obtížnost:

(zkušený řešitěl)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Spokojeně jste ulehli do postele a usnuli. Ovšem do vašeho poklidného snu se vkradl Freddy Krueger a snaží se Vás zabít. Máte 60 minut na to, abyste  se z této noční můry probudili, 60 minut, než vás Freddy zabije nejen ve snu, ale i v reálném životě a vy už nikdy znovu neotevřete oči…
Úniková hra na motivy nejslavnějšího hororu osmdesátých let – Noční můry v Elm Street. V naší hře je však méně strachu a více zábavy, takže je vhodná i pro děti od 12 let. Tato hra představuje klasiku v moderním zpracování pro všechny ty, kdo se nebojí, že se neprobudí :).

Otevírací doba:
PO - NE: 09:00 - 21:00
Adresa:
Petrohradská 216/3 , Praha 10, 101 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1530
běžná cena: 1 700 Kč

Recenze únikové hry

10 recenzí
Vsechno hezky odsypalo, uvnitr super dojmy, akorat nam to slo moc rychle a byli jsme brzy venku. Na konci jsme tedy meli smisene pocity.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Martina 03.03.2020
Super atmosféra i zpracování, bohužel se nám podařilo přeskočit poslední dva úkoly, tak jsme byli trochu ochuzeni...
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Šklíba13.12.2019
Super únikovka, moc jsme si to užili a určitě doporučujeme.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Kristýna08.10.2019
Super hra plná lekaček a nečekaných překvapení! Doporučuji!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jára S.30.08.2019
Hráli jsme únikovou hru Freddy Kruger a Titanic! Nejdříve jsme unikly z potápějící lodi v čase 49 minut s jednou nápovědou a z noční můry jsme se vzápětí probudili v čase 57 minut. Hry mají skvělé rekvizity a prostředí, hlavně Titanic nás uchvátil svou strojovnou ze které jsme se málem vůbec nedostali ven :DDD
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Martin10.07.2019
"Děkujeme za moc krásný zážitek! Naprosto úžasná atmosféra a propracovanost do detailů, obzvlášť hra Saw. Jsou to opravdu jedny z nejlepších únikovek v Praze (vyzkoušeli jsme jich hodně). Hra Saw je nádherně strašidelná a napínavá, je plná napnutých momentů, logických hádanek a skvěle zpracovaných předmětů. Tak akorát obtížné úkoly pro trochu pokročilé hráče. Freddy Krueger je o něco lehčí, ale atmosféra je stále suprová. fanoušky retro horrorů a 80-tých let určitě ocení :) Prostory jsou tak ""vychytané"", že to člověka okamžitě vtáhne do příběhu.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Alexandra Procházková10.06.2019
Úniková hra Freddy Krueger určitě stojí za vyzkoušení, zařadil bych ji mezi kvalitnější únikovky. Prostředí je dobře zpracované, úkoly jsou sice občas obtížnější, než se na první pohled zdá, ale vše se nakonec dalo s nějakou nápovědou vyřešit. Asi je lepší nižší počet účastníků vzhledem k velikosti prostor.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lukáš15.05.2019
Vyborna zabava, skusili sme Titanic a Fredyho, u oboch sme sa vyborne bavili Moc dakujeme:) prideme zas
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Denisam02.05.2019
Hráli jsme Freddy Kruegera a Saw a bylo to naprosto úžasné. Velmi pěkný prostory, vynikající atmosféra a zajímavé hádanky. Velmi moderní escape-roomy, které překvapí každého! Rozhodně doporučuji, stoji to za to. Navíc mají pěkný bar s občerstvením.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Ivan17.04.2019
V jeden den jsme s přáteli navštívili tři únikové hry: Titanic, Fredfy Kruger a Saw. Máme odehráno zhruba různých her. Na začátek nutno říct, že všechny tři hry maji skvělý design. Žádné bakelitové rekvizity apod. FREDDY KRUGER - Zde se opravdu ocitnete přesně ve stylizaci filmů o Freddym z 80. let. Hra je trochu těžší než Titanic. Atmosféra je rozhodně napínavá a lehce mrazivá. S některými úkoly jsme potřebovali trochu pomoci, což byla škoda.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Dan16.04.2019

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku