Galactic Pioneers

Mindmaze
Galactic Pioneers
Galactic Pioneers Galactic Pioneers Galactic Pioneers
nejlevnější
Obtížnost:

(zkušený řešitěl)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:


Vydejte se na palubě vesmírné lodi Galactic Pioneer do hvězdného systému Elpida a kolonizujte novou planetu. Jako dobrovolníci jste se vydali na mezihvězdnou misi, avšak cestou se stalo cosi nepředvídatelného a nyní je celá výprava v ohrožení!

Čeká na vás více jak 50 speciálně navržených rekvizit, zvukové a světelné efekty reagující na váš postup hrou, na 400 senzorů, tlačítek a obrazovek a prostředí plně kontrolované počítačem. A to všechno jsme dali dohromady, abychom pro vás připravili co nejrealističtější sci-fi zážitek!

Vlivem klimatických změn, válčení a přelidnění je Země zničená. Lidstvo se ji chystá opustit. Brzy. V naší galaxii byla objevena skupina planet, kde by lidé mohli žít. Všechny jsou ale tisíce světelných let daleko. Jste součástí specializovaného týmu, který velí lodi Galactic Pioneer - technologicky nejvyspělejší vesmírné lodi, která byla kdy postavena. Lidstvo je připraveno opustit naši sluneční soustavu. A to s cílem kolonizovat obyvatelnou planetu. 
Tisíce mužů a žen cestují v kryogenním spánku napříč galaxií, aby pro lidskou rasu našly nový domov. Avšak během cesty se stalo cosi nečekaného, co ohrožuje celou misi! Zdá se, že umělá inteligence lodi není schopná onen problém sama vyřešit. Proto jste byli ze svého spánku probuzeni. Připravte se na mezihvězdné dobrodružství! Zachraňte misi a zajistěte lidstvu budoucnost!

Otevírací doba:
PO - NE: 10:30 - 22:30
Adresa:
Balbínova 32, Praha 2, 120 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1690
běžná cena: 1 790 Kč

Recenze únikové hry

3 recenze
Super zazitek, vyborne kulisy a smysluplne ukoly i v ramci zapletky (zadne ukoly pro ukoly). Hodne stoji na teamove praci a optimalne to chce alespon 4 lidi.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Row14.09.2020
Jedna z nejlepších únikovek, na které jsme byli.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Veronika Ondrášková27.01.2020
Milovníci sci-fi by určitě neměli Galactic Pioneers vynechat. Mám pocit, že je trochu nešvarem většiny krásně vybavených únikovek rezignovat na úkoly, které musí tým řešit. Asi se počítá, že se bude kochat prostředím a nezbyde čas na nějaké hlavylámání :-). Chvíli to tak jde, ale potom nás už začal unavovat systém přečti hodnotu, zadej hodnotu, nastav číslo, splň pokyn... Pro firemní teambuilding ale ideální hra a vzhledem k neopakovatelné atmosféře hru řadím mezi nejlepších 20 %, které jsem doposud navštívil.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Marvin20.08.2019

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku