Karanténa (online hra)

Pod Klobukom
Obtížnost:

(středně těžká)

Užij si online verzi „escape room“ dobrodružství. 10 nápaditých šifer je připraveno, aby provětrali tvé mozkové závity. S přáteli / kolegy nemusíte sedět spolu v jedné místnosti. Všichni členové týmu se do herní aplikace mohou připojit ze svého zařízení.

Příběh:
Svět zachvátila pandemie a protože si zrovna dokončil reportáž v zahraničí, skončil si v povinné domácí karanténě. Zavřený v domě, který si nedávno koupil a nestihl zrekonstruovat. První dny sis vcelku užíval. Konečně čas na koníčky a žádná práce. Ale po pár dnech v izolaci by si dal cokoli za společnost, nebo téma na nějaký článek. Ze samoty ti už asi začíná strašit ve věži a vidíš věci, které zde ve skutečnosti nejsou. Nebo přece? Že by toho tento dům skrýval víc?

Délka hry: 1,5 – 3 hod
Počet šifer: 10
Počet hráčů: 2 – 5
Hra vhodná od 15 let
Vhodná i jako interiérová (online) forma teambuildingu

Po zakoupení hry obdržíte voucher. Kód uveden na voucheru vám umožní rezervaci termínu hry přímo na stránkách poskytovatele. Po rezervaci termínu dostanete e-mail s přihlašovacími údaji do herní aplikace.

Otevírací doba:
Kdykoli
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
550
běžná cena: 650 Kč

Přidejte svou recenzi


K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku