Kryptovirus - zachraňte svět (venkovní mise)

Kryptograf
Obtížnost:

(středně těžká)

Šílený vědec Asymetros chce zničit svět a za tímto účelem naprogramoval nový nebezpečný typ viru – Kryptovirus. Tento virus se bez vědomí uživatelů šíří rychlostí světla prostřednictvím internetu a napadá operační systémy s cílem převzít kontrolu nad počítači. Virus je založený na asymetrické kryptografii, při které se pro šifrování a dešifrování užívají odlišné klíče. Šílený vědec v tomto případě na zašifrování viru použil veřejný šifrovací klíč. K dešifrování a zastavení jeho viru  je však potřeba zjistit klíč privátní.
Za 5 hodin virus napadne centrální servery všech světových armád a odpálí jaderné hlavice. Vzhledem k tomu, že zbývá málo času, vládní složky požádaly veřejnost o pomoc a uveřejnily veškeré dostupné informace o viru. Jelikož máte pro strach uděláno, rozhodli jste se vydat se na misi za záchranu světa. Abyste zjistili privátní klíč k deaktivaci viru a přežili lavinu hádanek, šifer, nápověd a hlavolamů, musíte mít otevřenou mysl. Zachraňte svět!

Délka trasy: 5 km
Časový limit: 3 hodiny 

Otevírací doba:
PO-PÁ: 11:00-22:00
SO-NE: 9:00-21:00
Adresa:
Václavská 2073/20, Praha 2, 120 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1199
běžná cena: 1 299 Kč

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku