Obtížnost:

(zkušený řešitěl)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Ve sklepení měl pracovnu záhadný alchymista Mentor. Stranil se společnosti a nikdo o něm a o jeho bádání nic nevěděl. Jednoho dne však Mentor zmizel! Přes veškerou snahu císaře stále není k nalezení. Aby toho nebylo málo, tak každý, kdo strávil několik hodin v jeho pracovně, náhle zemřel. Proto se pracovna na několik let uzamkla a začalo se povídat, že je prokletá. Nyní se z ní však začíná šířit jakási fialová hmota, která zabíjí všechno, co se přiblíží. Rudolf II. proto povolal nejlepší řešitele záhad z celé říše – vás. Dokážete obelstít smrt a zrušit Mentorovu kletbu?

Kdo je schopen vytvořit ideální únikovou hru? Přece její fanoušci! Nadšenci do her (a to nejen těch únikových) z LeaveInHour vytvořili hru přesně takovou, jakou by si sami rádi zahráli. Trvalo rok a půl, než starý sklep proměnili k nepoznání a nyní je hra připravena pro vás.

Žádné číselné zámky, žádné nesmyslné úkoly, místo toho důmyslný příběh a výborná atmosféra. 

Otevírací doba:
PO - NE: 10:00 - 00:00
Adresa:
Jankovcova 13, Praha 7, 170 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
890
běžná cena: 1 390 Kč

Recenze únikové hry

4 recenze
Musím uznat, že hra je opravdu dobrá a nabízí řadu překvapivých detailů. Byla jsem tam s lidmi, co byli poprvé na únikovce a i když měli před začátkem obavy, různě se zapojili a nakonec uznali, že je to bavilo. V porovnání s dalšími únikovkami, které jsem již navštívila já, jde o rozhodně hru patřící mezi 10 % těch nejlepších. Mohu doporučit.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Mája07.03.2019
Fajn zajímavá hra, hezky pojaté hádanky a super organizátor:-)

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lada04.02.2019
Byla to moje několikátá únikovka a byl jsem nadšen. Velmi se mi líbil interiér hry. Úkoly byly provázány s příběhem a některé jsem neviděl ještě v žádné jiné hře. Hru můžu vřele doporučit, sice je hra těžká, ale o to větší to je výzva.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Honza11.11.2018
Mentor je skvělá úniková hra, na které je vidět, že byla tvořena s velkým zápalem. Úkoly na sebe hezky navazují, potkáte tu spoustu originálních zámků, vše je domyšleno do nejmenších detailů. Rozhodně stojí za navštívení!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Klára01.10.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku