Lovci Duchů – Duch lesa

Get Out Fun
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Dodejte si odvahy a vydejte se po stopách, které se objevují ve snu! Na tomto případu je něco divného. Příjemná procházka Klánovickým lesem se může rázem stát opravdovým dobrodružstvím. Pomozte odhalit, co tento les skrývá!
Venkovní úniková hra unikátním způsobem propojuje virtuální realitu se světem kolem nás, díky čemuž si ji užijete na maximum. Hru je možné hrát ve dne i v noci. V noci je hra o něco těžší.

Duch lesa:
Zdá se že je tu další prácička pro vás!

Máme tu vyděšeného mladíka, který hledá pohřešovanou přítelkyni. Zdají se mu zvláštní sny a má pocit, že by to s jejím zmizením mohlo nějak souviset. Nejsem si jistý, že to bude naše parketa, ale kdo ví. Je zoufalý a pokud máte čas běžte to prověřit.

Nebyla by to první záhada v Klánovickém lese. Zdánlivě obyčejné místo, frekventované lidmi přesto se tam čas od času dějí děsivé věci. Zvláště po setmění, kdy les utichne a potemní. To už si každý netroufne toulat se tam sám.

Střední obtížnost si skvěle užije skupina začínajících nebo středně pokročilých únikovkářů, kteří si chtějí zpestřit pořádnou procházku po Klánovickém lese. Hra je vhodná pro milovníky strašidelných příběhů, dlouhých procházek v přírodě, pejskaře, cyklisty, jezdce na koních. Naopak není vhodná pro malé děti, maminky s kočárky a pro ty, co neradi chodí.

Místo: podchod pod kolejemi v ulici Pilovská 87 (Újezd nad Lesy), Klánovický les, Pilovská 87, 190 14 Praha-Klánovice, Česko, GPS: 50.0858725N, 14.6460631E

Vzdálenost: 7 km

Trvání hry: cca 3-6 h (Záleží zda jdete pěšky, kole, koni a jak rychle)

Otevírací doba:
Kdykoli
Adresa:
Pilovská 87, Klánovický les, 190 14
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
999
běžná cena: 999 Kč

Recenze únikové hry

1 recenze
Řekla bych opravdu hra pro "koňáky". Užili jsme si krásnou projížďku na koních a ještě se při tom pobavili jinak než jsme zvyklí. Bezva nápad. Chválím kudy chodím.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Eva31.05.2021

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku