Magický orloj

TRAP CATCH
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Co když legenda o Staroměstském orloji mluvila pravdu? Co když Mistr Hanuš opravdu orloj zastavil? A jediný člověk, který byl údajně schopen záhadu pražského orloje rozluštit, ale záhadně zmizel. Bude tak na Vás pomoci Praze znovu orloj oživit!

Otevírací doba:
PO - NE: 10:00 - 20:00
Adresa:
Na Smetance 4, Praha 2, 120 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
799
běžná cena: 1 499 Kč

Recenze únikové hry

4 recenze
Byla to má první únikovka, tak nemám s čím porovnávat. Úspěšnost řešení do jedné hodiny je prý 40%. Nechají tam člověka klidně déle. Několik úkolů souviselo s tématem orloje. Jinak člověk neměl pocit, že řeší zastavení orloje. I tak nás hra dost vtáhla. Bylo to hezké.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lenka20.11.2018
Ne všechny úkoly sice s orlojem souvisely, ale to vůbec nevadilo. Únikovka je naprosto skvělá, s velikou variabilitou úkolů, které jdou lineárně za sebou. Nápovědy na lístečcích pod dveřmi neměly chybu. Škoda, že nejde jít na stejnou únikovku podruhé.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jana08.09.2018
Hra není špatná, ale příliš nenavozuje atmosféru spojenou se starodávným orlojem. Hádanky jsou často téměř matematické a většina hry je lineární, jak se člověk nad něčím sekne tak už moc nemá kam dál. Žádná velká překvapení se v místnosti nenachází, pracuje se tu spíše s takovými těmi obvyklými hádankami, ale nejsou zase příliš jednoduché. Na hodinu to člověka zabaví, ale velké zážitky si z toho asi neodnese.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Katka23.05.2018
Byla by škoda, kdyby jeden z turistických magnetů Prahy neměl svou únikovou místnost. Tady jsem úplně neměl pocit, že bych se přenesl do útrob orloje, ale samotné úkoly s touto tematikou hodně souvisely a i těch pár výjimek, které by se daly uplatnit na hrách o něčem jiném, potěšilo alespoň logikou či ztvárněním. Nenáročná hra pro ty, co si chtějí po nějakém únikovém fiasku zlepšit náladu.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Marvin04.05.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku