Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Márnice je unikátní úniková místnost pouze pro jednu osobu. Musíte se spolehnout jen sami na sebe a pokusit se uniknout z tajemného prostoru. Místnost Márnice máme ve stejném provedení dvakrát, takže si můžete v jeden okamžik poměřit síly se svými přáteli či kolegy v souboji.

Cena pro 2 hráče platí při rezervaci obou místností ve stejný čas.

Délka hry - 30 minut

Otevírací doba:
PO-NE: 10:00 - 22:00
Adresa:
Petrohradská 216/3 , Praha 10, 101 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
450
běžná cena: 500 Kč

Recenze únikové hry

5 recenzí
Hlavolamy nebyly nijak zvlášť obtížné, ale přesto tam byla místa, na kterých se lze zaseknout a která vyžadují trochu fantazie a kreativity. Technicky skvěle zvládnuté, nápadité, originální. Atmosféra a prostředí super. Obsluha perfektní :-) Po hře lze posedět ve velice příjemném baru. Hru jsme si celkově velmi užili a těšíme se na další hry od Endorfinu!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Any21.07.2021
Velmi hezké prostředí, technicky perfektně zvládnuté. Chyběl mi k tomu nějaký příběh a vzhledem k popisu jsem čekal obtížnější hlavolamy. Pro zkušenější hráče tedy spíše lehčí hra, měl jsem to za 16 minut.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Michal05.06.2019
Super zážitek a příjemné prostředí. Opravdu hezky autentická hra, rozhodně vyzkoušíme další hry! Obsluha Zuzka přiljemná a milá!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Kamil Bernard02.05.2019
Minulý týden jsem měl možnost vyzkoušet hned dvě únikové hry v Endorfinu a byl jsem v obou případech nadšen. První byla podle filmu SAW a s partou jsme si to náramně užili. Druhý únik byl už individuální a to z márnice - prostě libůstka :-) Naštěstí jsme měli super obsluhu a instruktáž od Zuzky, která nás večerem skvěle provedla a ani jeden z nás v márnici nezůstal :-) Za to jí patří velký dík! :-)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jakub D01.04.2019
Únikovka pro jednoho hráče? zí to děsivě, ale je to skvělý zážitek! Pokud máte rádi únikové hry, tak byste si tuhle solovku měli vyzkoušet. Úkoly jsou logické a atmosféra moc hezká. No a pokud nechcete jít do toho sami, tak vemte parťáka a ukažte mu, že jste lepší jak on :D
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Zuzana M.30.09.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku