Masna - Bývalí lidéJakVen

Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Realistické prostředí masny z dob totality a strhující příběh, který vás provází celou hrou. Skvělé efekty, logická návaznost úkolů a technické hračky.

První díl naší série únikových her je v mnoha směrech originální a unikátní. Jsme přesvědčeni, že Vám máme co nabídnout. Nevezeme se pouze na vlně hojně vznikajících únikových her, ale snažíme se v tomto odvětví udávat tempo. Naše hra má opravdu silný příběh, který je velmi dobře zasazen do prostředí. Udělejte si výlet k nám a slibujeme Vám, že nebudete litovat. Můžete se těšit mimo jiné na velkoplošné video projekce, prostorový zvuk a skvělou trikovou techniku. K tomu hrdě dodáváme, že hra je čistě naším produktem.

Otevírací doba:
PO-PÁ: 15:00 - 21:00
SO-NE: 09:00 - 21:00
Adresa:
Kadaňská 3744, Chomutov, 430 03
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1199
běžná cena: 1 299 Kč

Recenze

2 recenze
V Chomutově jsme zatím hráli dvě hry a tato opravdu stojí za návštěvu. Velice dobře vystavěný příběh, zajímavý prvek uvnitř (nazval bych to dokumentární únikovka), který bych ale možná trochu omezil (kvůli času). Nejhezčí místnost slouží ke zhlédnutí úvodu do příběhu, ale i tak je zbytek masny poutavý. Linearita hry mi tady až tak nevadila, snažila se držet určitou časovou osu. Jednotlivé úkoly nebyly až tak nápadité, ale oceňuji, že vycházely většinou z prostředí masny (i když tu je i úkol, který se v různé modifikaci objevuje v každé třetí, čtvrté únikovce a pokud není daný "sport" přímo součástí příběhu, přijde mi, že by se objevovat v únikovce nemusel). V závěru u jedné rekvizity by to chtělo pravidelně provádět čištění, protože to má vliv na vyřešení úkolu.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Marvin04.06.2018
Technický provedení hry je úplně jinde (rozuměj geniální), příběh je vymyšlený skvěle a všechno to do sebe zapadá (příběh, prostředí i hlavolamy). Navíc za tim stojí skvělý lidi :).. za 5 hvězd! Těším se na další hru.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jakub Pašek30.01.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku