Mind Horror (virtuální realita)

Torch VR
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Vy i vaši přátelé si nasadíte brýle pro virtuální realitu a po chvíli uvidíte sebe i vaše přátele jako avatary. Ocitáte se v neznámem prostředí, kde budete muset spolupracovat, protože jedině jako tým dokážete čelit výzvám a řešit hádanky, před které budete postaveni.

Bylo vyhlášeno pátrání po dítěti, a proto byl psychopat silentman zajat. Je však v kómatu a vy musíte během hodiny získat společně se svým týmem vyšetřovatelů indicie, které vám pomohou k odhalení tajemství, jež skrývá jeho mysl.
Řízení vozíků na horské dráze, létání na obloze, plavání v propasti a vzájemná výměna informací v týmu – to vše je potřeba k vyřešení všech zákeřných hádanek!

Otevírací doba:
PO-NE: 14:00 - 22:00
Adresa:
Žitná 44, Praha 1, 110 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
798
běžná cena: 898 Kč

Recenze únikové hry

5 recenzí
Stejně, jako první úniková hra ve vás zanechá hluboké vzpomínky, tak i první virtuální realitu si budete dlouho pamatovat. Ve hře se všichni hráči vidí i slyší a díky tomu se kolikrát i pořádně nasmějete. Vyzkoušíte si létání, plavání, volný pád... Doporučuji vyzkoušet.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lucie - Exitgames.cz09.07.2018
Vše ve velké pohodě. Velmi příjemný personál. Hra vynikající!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
mr.bartman11.05.2019
Skvělá hra, stihli jsme ji dokončit za ani ne půl hodiny, lehká, ale na první zkušenost vyborná

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Pavlína18.11.2018
Naše virtuální premiéra. Zajímavá zkušenost. Hra se nám moc líbila.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Monika31.10.2018
Este nikdy som nehral VR unikovku kde som okolo seba videl dalsich ludi z nasej skupiny a hrali sme zaroven. v strasidelnych situaciach bolo fascinujuce sa otacat 360 stupnov a pozorovat co sa deje okolo. Hlavolamy spojene s teamovou pracou boli zabavne vyriesene a hlavne sa pekne menily, najviac sa mi pacilo lietanie :D a idealne je sa pred tim napit vody.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Dalibo05.07.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku