Mozkomorovo Vězení

Obtížnost:

(začátečník/dítě)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Byli jste uneseni. Ocitli jste se rozděleni v klecích ve věznici. Mozkomor, nejobávanější nestvůra kouzelnického světa, vás zde uvěznil, aby z vás vysál duši.
Jedinou záchrana je překonat všechny nástrahy vězení a vysvobodit se dříve než se Mozkomor vrátí. Čas začal běžet právě teď.

Úniková hra s pohádkovým motivem je určena všem hráčům bez rozdílu věku. Je vhodná i pro začátečníky a děti od 10 let.

Otevírací doba:
TBA
Adresa:
Chodská 16, Praha 2, 120 00
Ověření volných termínů:

Cena EXITGAMES.cz: 1290
běžná cena: 1 490 Kč

Recenze

5 recenzí
Naše první únikovka hlavně pro děti, takže nemůžeme zatím srovnávat, ale líbila se nám úplně ve všech ohledech. Jak atmosférou, personálem, který se věnoval, tak hlavolamy, které byly tak akorát pro děti s napomoci dospělých. Díky.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Michal09.04.2018
Hra sama o sobě nebyla špatně vymyšlená, ale některé hádanky se zdály být zbytečně prekomplikované a některé i nefunkční a roommasterka je musela opravovat před námi a ani se nijak netajila s tím, ze ,,to opět nefunguje”. Obsluha byla velice mdla, nedokázala navodit atmosféru. A co se mi už vubec nelíbilo je to, ze když potřebujete nápovědu, tak obsluha musí přijít za vámi a v našem případě slečna roommasterka se ani nesnazila napovědět a rovnou hádanku udělala za nás, což nás všechny rozladilo. Sama o sobě hra není špatná, ale ani skvělá. Některé hádanky byly at moc jednoduché a par jich zase bylo až zbytečně komplikovaných, obsluha příšerná a za cenu, kterou jsme zaplatili bych si představoval něco jiného.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
P.C.02.04.2018
qagfvaGVsB

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
fsfs24.02.2018
vdgaedgvavafv

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
fsdsdf24.02.2018
bcb v vn vx fh

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
gggggg24.02.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku