NÁVRAT DO ROKU 1989Fastout

Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Úniková hra je vytvořena podle skutečné události na autentickém místě kde opravdu byla tehdy kancelář Veřejné bezpečnosti a kde probíhaly zvláštní praktiky vyslýchání.
Zažijete prostory a pocity co zažívali v roce 1989 skuteční lidé. Budete mít maximálně 60 min na to abyste utekly před: vyslýcháním, ponižováním, násilím vyšetřovatelů tehdejší Veřejné bezpečnosti (Policie).
Budete řešit spoustu rébusů, hádanek a indícií. Tyto indície Vám pomohou se dostat ven z místnosti a utéct tak před tehdejšími praktikami strážníků VB.

Otevírací doba:
PO-NE: 10:00 - 20:30
Adresa:
Školská 32, Praha 1, 110 00
Ověření volných termínů:
Cena EXITGAMES.cz:
999
běžná cena: 1 989 Kč

Recenze

5 recenzí
Hra byla velice napinava! Dej a především prostory Vas totalne vtahnou do doby 1989! Cele prostředí fakt uzasne! Obsluha velice mila....rekla bych nejlepší co jsme doposud zazily! Napovedy tak akorát aby nerekly všechno...fakt super! Uzasny zážitek a vsem muzu jen doporucit!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Marketa24.04.2018
Hra byla fajn pořádně jsme si to užili. Napětí a propracované hlavolamy. Můžu jen doporučit.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Monika01.01.2018
Hra fakt stála za to, příjemně nás potrápila, než jsme se dostali ven. Byl to zážitek, je vidět, že na vytvoření prostor si dali autoři záležet. Docela se dalo vžít se do člověka, který byl zadržen.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Metoděj01.01.2018
Trošku mne vyděsilo, že mi dlouho personál při rezervaci nebral telefon, ale při osobním setkání bylo vše v pořádku, samotná hra probíhá v původních prostorech VB a je to cítit, pro člověka který se jde pobavit a nečeká hotové peklo, nelze než doporučit. Byl jsem velmi spokojený atmosféra na mne dýchala a hra mne naprosto pohltila

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Miksik11.07.2017
Rok 1989 je určitě dějinným mezníkem v naší zemi a zaslouží si svou únikovku. A kde jinde, než tam, kde sametová revoluce měla počátky. Myslím, že se celkem podařilo připravit místnost, která v sobě nese ducha listopadových událostí, i když něco mi tam v celkové atmosféře přeci jen chybělo (možná nějaký herní zvrat, něco co nažene trochu strachu...). Úkoly nebyly špatné, ale dva, tři rébusy (nebo hledačky) navíc by nebyly od věci, zvlášť když jde o "klasické" úkoly, které se ve své valné většině v nějaké modifikaci sem tam objevují v jiných únikovkách. Věřím, že personál dokáže být milý, ale měl by se vyvarovat hrubých chyb, které se jim podle jejich vlastních slov nestaly poprvé. A počkejte si na slevu, protože za plnou cenu (1989 Kč) tahle hra ani s odvozem autem Veřejné bezpečnosti přeci jen nestojí.

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Marvin13.06.2017

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku