Occultica

The Room
Obtížnost:

(nejtěžší)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Největší úniková hra v ČR s kapacitou až 10 hráčů!

Vstoupili jste do tajemného sklepa v samém centru Prahy. Vše je připraveno ke zkoušce přijetí do tajného okultního společenstva. Buď zkoušku zvládneš nebo… zemřeš. Najdi skrytý artefakt, otevři ho a získaj odznak tajného řádu.

Occultica je speciální. Je to největší úniková místnost v České republice. K jejímu zvládnutí je třeba více hráčů. Ale ty čeká nový úkol, který dosud nepoznali – skutečně dobře mezi sebou komunikovat. Jinak nevyužijí sílu velkého týmu a odznak tajného řádu je mine.
V Occultice musíte objevit několik skrytých místností a vyřešit velký počet originálních úkolů. Zapojíte skoro všechny smysly. Přestanete hledat a začnete řešit. Vše v atmosféře pradávné okultní přijímací zkoušky.

Otevírací doba:
PO-NE: 10:00 - 21:30
Adresa:
V Kotcích 2, Praha 1, 110 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1080
běžná cena: 1 200 Kč

Recenze únikové hry

3 recenze
Skvela unikovka - hlavolamy tezke, ale logicke a propojene mistnostmi. Mechanismus je primo v nabytku/hlavolamech a neni ovladan z kanclu, coz je super. Nesmirne jsme si to uzili a rozhodne doporucujeme!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Kamila16.02.2019
Hodně těžké úkoly, atmosféra nic moc. Hra působí trochu splácaně co se týče námětu. Hodně jsme ocenili, že řešení není lineární, takže se může zapojit oravdu hodně hráčů.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
adela06.02.2018
Hra je perfektni v tom, ze je pro vice hracu. Prostredi neni spatne, ale je spis lowcostove... nektere ukoly jsou tezsi, takze potrapi, ale da se vse stihnout v casovem limitu.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lenka21.01.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku