Paralelní Vesmír

Obtížnost:

(středně těžká)

Za projektem největší únikové hry v této části vesmíru stojí veterinární lékařka, vesmírný inženýr budující družice pro Evropskou vesmírnou agenturu a psycholog. Pro Vás a Vaše děti jsme vytvořili prostor, kde si prověříte svoji kreativitu, schopnost spolupráce a dostanete taky dávku adrenalinu. Chtěli jsme vytvořit hru, která je napínavá, avšak ne hororová.

Při tvorbě Paralelního vesmíru jsme se lehce inspirovali knihou Mezisvět od jednoho z nejznámějších sci-fi a fantasy autorů Neila Gaimana.

Dle některých fyzikálních teorií je pravděpodobné, že náš vesmír je pouze jedním z mnoha. Existuje nepřeberné množství paralelních, které jsou více či méně podobné tomu našemu. Některé se vydaly cestou technologie, jiné cestou magie. Naše Země je někde uprostřed. Budujeme rakety, elektrárny a stroje a současně většina lidí věří na anděly, duchy a magii.

Nehledáme supermany ani nabušené svalnáče. Pokud jsi kreativní, umíš spolupracovat a používáš mozek nejen na to, abys uměl zapnout TV a objednat pizzu, možná jsi náš člověk. V brněnském podzemním komplexu si vyber jednu z našich dvou tréninkových cest.

Cestu magie nebo techniky – anebo zkusíš obě?

V každém vesmíru se nachází osm místností a na jejich konci síň pravdy – souboj s časem a paralelní realitou. Lasery, senzory a technické vychytávky, respektive magické mechanismy, jsou v každé z místností. Všude kolem tebe to vypadá podobně jako u nás, ale jsou zde i znepokojivé detaily…

paralelni-vesmir

Realita týmu, který bude mít na konci víc času a získá víc palivových článků, bude pokračovat dále. Ale jen v případě ODVETY, kdy oba týmy projdou oběma realitami, se ukáže, který z paralelních světů bude ten vítězný.

Otevírací doba:
PO-NE: 10:00 - 20:00
Adresa:
Jana Babáka 2733/11, Brno, 612 00
Ověření volných termínů:

Cena EXITGAMES.cz: 1060
běžná cena: 1 290 Kč

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku