Pracovna doktora Shipmana

CodeRoom
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Poklidným anglickým venkovem se roznesla neobvyklá zpráva. Doktor Shipman, vstřícný a vždy pomáhající člověk s dobrým srdcem je podezřelý z několika vražd. Vašemu teamu vyšetřujících detektivů byl tento případ přiřazen. Dostáváte povolení k domovní prohlídce a své vyšetřování začínáte v doktorově ordinaci. Potvrdíte domněnky o Shipmanově vině nebo zjistíte, že byl křivě obviněn? 

Otevírací doba:
PO - PÁ: 14:30 - 22:00
SO - NE: 11:30 - 22:00
Adresa:
Nádražní 740/56, Praha 5, 150 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
850
běžná cena: 1 500 Kč

Recenze únikové hry

3 recenze
Pracovna doktora Shipmana byla už druhou místností od této společnosti, kterou jsme se vydali navštívit. A těšili jsme se, protože první inspirovaná Falloutem patří k absolutní špičce (u mě osobně zatím na druhém místě). Hra je po vizuální stránce pěkně zpracovaná, ani jednotlivé úkoly nejsou špatné, ale Fallout měl svou nezaměnitelnou atmosféru a úkoly v něm byly větší výzvou. Trošku jsem se bál, že video ve hře naruší plynulost hry, ale naštěstí to bylo ještě v únosné míře v porovnání například s Faustem. Hru doporučuji, ale myslím, že si ji užijí více začátečníci.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Kabelkáři20.08.2019
Velmi vstřícný personál a originální únikovka bez jediného zámku. Ve hře jsme se vůbec nenudili, protože úkoly se neopakovaly a naopak jsme byli mile překvapeni technickými vychytávkami. Úkoly byly oproti ostatním únikovkám lehčího rázu, ale za to překvapily svým nápadem a dobře do příběhu zapadaly. Můžu jen doporučit i pro začátečníky.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lukáš Maršálek08.08.2019
Dobrý, originální, moderní
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jan B.28.06.2019

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku