BOMBARDOVÁNÍ PRAHY

Obtížnost:

(pokročilý řešitel)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Vstupte do historie a zažijte bombardování Prahy 14. února 1945 v reálném historickém protileteckém krytu.
Setkejte se s dobovým hrdinou, který Vás přenese v čase do konce 2. světové války do míst, která skutečně z neznámých důvodů bombardovalo 62 amerických letadel B-17.

Nad Prahou zvučí sirény ohlašující letecké nebezpečí.
Skoro nikdo je nebere vážně. Vždyť v minulých týdnech Pražané zažili už tolik planých poplachů. Dnes tomu ale bude jinak... Píše se 14. únor 1945.

Otevírací doba:
PO-NE: 9:30 - 21:30
Adresa:
Slezská 98, Praha 3, 130 00
Ověření volných termínů:

Cena EXITGAMES.cz: 990
běžná cena: 1 290 Kč

Recenze

8 recenzí
Super unikova hra, skvely pruvodce, doporucuji vsem!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jenik04.09.2017
Nám se líbilo, takže doporučujeme :)

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Tým MAJA30.05.2017
Bylo to moc super, všem vřele doporučuji :-)

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Monika Moravcová15.05.2017
Ne vždy se podaří udělat únikovku na autentickém místě a bunkrových her je opravdu hodně. U Bombardování Prahy se toho autoři zhostili velmi dobře. Patřila k našim prvním navštíveným a stále se drží mezi nejlepšími (aktuálně ji řadím na 5. místo ze 23). Její předností je hlavně atmosféra, pěkné propojení zrakového a sluchového vjemu. Hlavolamy nebyly špatné či průměrné, ale u některých něco haprovalo, nebo nebyly úplně doladěné (ale to se mohlo od zimy 2016 změnit). A hezká koncovka, byť jsem to nechal na spoluhráčích. Lze doporučit asi všem, myslím, že pro děti to může být docela poučný exkurs do historie Prahy.

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Marvin07.02.2017
Zatiaľ pre nás najlepšia úniková hra. Absolvovali sme ich už niekoľko , na Slovensku aj v Čechách, ale táto bola zatiaľ TOP. Ústretový sprievodca, zaujímavý nápad. Aj keď sme na začiatku neočakávali veľa /vzhľadom na veľkosť priestoru /, na konci sme boli prekvapení, že sme si hru ozaj užili. Prvá hra, pri ktorej sme potrebovali síce pomoc, ale aj napriek tomu to bola zábava.

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Anna16.01.2017
Moje první úniková hra a teda musím říci že mě velmi mile překvapila. Personál perfektní.

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Marek16.01.2017
Jednoznačně nejlepší atmosféra ze všech únikovek, které jsem navštívil.Opravdu reálné prostředí, zvuky, skvělý přístup velitele bunkru :) Určitě doporučuji.

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Tomáš24.11.2016
Moje první hra. Skupina 5 lidi. Užasné identické prostory. Zajímavé hlavolamy, zvukove efekty, začátek byl docela težký.

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Denisa03.11.2016

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku