Armageddon Project

Obtížnost:

(zkušený řešitěl)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Asteroid se blíží! Planeta Země je v ohrožení! Historie se opakuje! Zbývá jen trocha času! Situace vypadá beznadějně, ale řešení existuje! Dlouho utajovaný vládní program s označením ARMAGE​​​​​​​​​​DDON PROJECT je na podobné případy nebezpečí připraven. Tento projekt vznikl ve Vesmírném Kontrolním Centru (Space Control Center - SCC). Spoléhá na použití vesmírné technologie, která má v takových situacích zafungovat jako obranná zbraň a svou silou asteroid obřích rozměrů zničit. Technologie byla kdysi nalezena při vykopávkách v Gíze a existují záznamy o tom, že již byla úspěšně použita - tedy funguje. Naneštěstí dokumentace popisující fungování zbraně shořela při požáru v jednom z archivů a členové týmu inženýrů, kteří měli ARMAGEDDON PROJECT na starosti, jsou nezvěstní. Dobrou zprávou tedy je, že záchrana světa není nereálná. Ta horší zní: JSTE NA TO ÚPLNĚ SAMI! Ihned se vydejte do SCC a čelte výzvě, která svým významem ovlivní celé lidstvo!

Otevírací doba:
PO-NE: 8:30 - 21:30
Adresa:
Pernerova 502/50, Praha 8, 186 00
Ověření volných termínů:

Cena EXITGAMES.cz: 1350
běžná cena: 1 500 Kč

Recenze

10 recenzí
Byla to nase prvni unikovka a moc jsme si ji uzili :) Personal, atmosfera v mistnost a hlavolamy byly super. Moc jsme si tuto hru uzili :) Dekujeme

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jakub Kacir01.05.2018
Pro nás první zkušenost s únikovou hrou vůbec. A bylo to báječný. Moc jsme si to užili. Gamemaster byl vynikající a ve chvíli nejvyšší nouze nás řídící středisko navedlo správným směrem. Rozhodně doporučujeme!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jitka25.02.2018
Sli jsme do hry bez doporuceni a trosku v obavach po predchozim zklamani v jine hre, ovsem po uvodu skveleho gamemastera/tvurce, slo vsechno stranou. Od zacatku do konce jsme si to ve ctyrech ohromne uzivali, byt to na prvni pohled vypadalo, ze budeme otevirat 5 zamku a suplik:):) Nicmene je to kosmicke kontrolni stredisko, takze hackovane polstarky od babicky a stara vetes tam nema co delat. Jak je mistnost cista, tak je i hra precizni... Dekujeme jeste jednou!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Tom Milhouse20.02.2018
Urcite ocenujeme originalni ukoly! Pruvodce byl taky fajn, a kdyz bylo nejhur, navedlo nas ridici stredisko originalni napovedou. Doporucujeme ;)

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lenka14.01.2018
Super technické vychytávky, velmi pestré úkoly, o něco náročnější v některých místech, ale dá se řešit i dost svižně v menším týmu i bez přílišných zkušeností s escape game - hlavně fakt si ji užijete! Průvodce skvělý! Můžeme doporučit...

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
vOrel10.01.2018
Výborně zpracovaná úniková hra s profesionálním "řídícím střediskem". Zpětně mužů říct, že všechny úkoly dávaly smysl a přestože jsme ve skupině neměli s únikovkami příliš zkušeností, všichni jsme si to užili.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Honza08.01.2018
Byla to naše první společná unikovka a byli jsme nadšeni. Doporučujeme :-)

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Edita 16.11.2017
Náročnější únikovka plná vychytávek a překvapení s perfektní obsluhou. Super, moc jsme se pobavili. Mohu jen doporučit!!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Dana31.10.2017
Skvěle do hloubky promyšlená hra, která má po rozjezdu neuvěřitelný spád. Vše krásně zapadá do sebe a řešení úkolů je tak vážně radost! Velmi pozitivně bych hodnotila technické vymoženosti, na které během hry narazíte. Nikde jsem se s podobnými nesetkala!!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Denisa27.10.2017
Ačkoliv náš výsledek trhal rekordy v opačném pořadí žebříčku, skvěle jsme si to užili! Únikovka je neuvěřitelně propracovaná - vůbec jsme netušili, co všechno je možné nejen vymyslet, ale hlavně technicky "zprovoznit" a dotáhnout k dokonalosti. Ještě dlouho po konci hry nás to nutilo o hádánkách přemýšlet a zpětně si místnost v duchu znovu procházet...Skvělý zážitek! :)

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Simona27.10.2017

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku