Armageddon Project

Obtížnost:

(zkušený řešitěl)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Asteroid se blíží! Planeta Země je v ohrožení! Historie se opakuje! Zbývá jen trocha času! Situace vypadá beznadějně, ale řešení existuje! Dlouho utajovaný vládní program s označením ARMAGE​​​​​​​​​​DDON PROJECT je na podobné případy nebezpečí připraven. Tento projekt vznikl ve Vesmírném Kontrolním Centru (Space Control Center - SCC). Spoléhá na použití vesmírné technologie, která má v takových situacích zafungovat jako obranná zbraň a svou silou asteroid obřích rozměrů zničit. Technologie byla kdysi nalezena při vykopávkách v Gíze a existují záznamy o tom, že již byla úspěšně použita - tedy funguje. Naneštěstí dokumentace popisující fungování zbraně shořela při požáru v jednom z archivů a členové týmu inženýrů, kteří měli ARMAGEDDON PROJECT na starosti, jsou nezvěstní. Dobrou zprávou tedy je, že záchrana světa není nereálná. Ta horší zní: JSTE NA TO ÚPLNĚ SAMI! Ihned se vydejte do SCC a čelte výzvě, která svým významem ovlivní celé lidstvo!

Otevírací doba:
PO-NE: 8:30 - 21:30
Adresa:
Pernerova 502/50, Praha 8, 186 00
Ověření volných termínů:
Cena EXITGAMES.cz:
1350
běžná cena: 1 500 Kč

Recenze

13 recenzí
Zajímavé, jak se tu autor najednou brání, když mu tu člověk napíše první negativní hodnocení. Hodně podivné je, že všechna ostatní hodnocení a všude jsou 5*, to by mělo asi ostatní zarazit a upozornit na to, že něco na nich nebude ok. :) Nemyslím, že moje recenze na Vás nějak slovně útočila, jako vy na mou osobu ve svém komentáři, to bylo opravdu ubohé a z Vaší strany velmi neprofesionální. Stejně neprofesionální, jako úniková hra samotná. Říct, že je hra lineární a první nalezený předmět použít témeř na konci, není lineární, to beru jako lež hráčům s cílem je v únikovce co nejvíce zdržet. Důvodem bude to, že jinak by šifry nebyly příliš složité. :). Nemluvě o tom, že atmosféru o záchraně planety chcete uvést obrázky na tabletu pomocí animované pušky z pohádky a obrázky z Doby Ledové. :D :D Jako opravdu? Tomu říkáte únikovka za 5*. Vážený únikaři, nenechte se tu zvyklat hromadou pozitivních recenzí. Zkuste štěstí jinde. A nebudete nuceni psát negativní recenze jako já. :)

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Diogenes aneb Jakub L.30.07.2018
Dobrý den všem, rád bych si po delším přemýšlení dovolil krátký komentář k předešlému hodnocení (pravděpodobně na všech hodnotících serverech) od člověka vystupujícího pod přezdívkou Diogenes nebo Jakub L. Toto hodnocení mne velice mrzí, ale každý má na svůj názor samozřejmě právo……. !!! CELÝ KOMENTÁŘ (díky své délce) MOŽNÉ PŘEČÍST ZDE: https://solveprague.cz/armageddon-project/ !!! …………….. BUDE MÍT ODEHRANOU HRU ZDARMA!!! Přeji Diogenovi alias Jakubovi L. i všem ostatním krásné dny a nekažte si život tím, že budete negativní ;-) S pozdravem „skupina matematiků“ Jakub – autor hry ARMAGEDDON PROJECT - EXITINLIMIT.CZ

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jakub – autor hry ARMAGEDDON PROJECT26.07.2018
Druhá nejhorší unikovka, kterou jsem měl tu smůlu navštívit. Mizerný úvod příběhu, kdy je vám vše ukazano na tabletu pomocí obrázků z MS Office, takže nemáte pocit, že jste ve vesmírném centru, ale spíše účastník nějaké parodie. Samotná hra se skládá čistě z matematických úkolů, takže nuda. Příběh tu zcela absentuje, hra není lineární, jak vám tvrdí na začátku a úkoly nedávají smysl. Hledáte jen číselné kombinace a technologické zpracování téměř žádné. Tohle nemá nic společného s názvem, správně to je "Sešla se banda matematiku co rádi lusti". Nechápu pozitivní hodnocení. Tohle je bída. Doporučuji třeba Galakticke pionýry, kde je podobné téma, ale zpracování je nesrovnatelně lepší. Tohle je čistě za trest!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Diogenes21.06.2018
Byla to nase prvni unikovka a moc jsme si ji uzili :) Personal, atmosfera v mistnost a hlavolamy byly super. Moc jsme si tuto hru uzili :) Dekujeme

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jakub Kacir01.05.2018
Pro nás první zkušenost s únikovou hrou vůbec. A bylo to báječný. Moc jsme si to užili. Gamemaster byl vynikající a ve chvíli nejvyšší nouze nás řídící středisko navedlo správným směrem. Rozhodně doporučujeme!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jitka25.02.2018
Sli jsme do hry bez doporuceni a trosku v obavach po predchozim zklamani v jine hre, ovsem po uvodu skveleho gamemastera/tvurce, slo vsechno stranou. Od zacatku do konce jsme si to ve ctyrech ohromne uzivali, byt to na prvni pohled vypadalo, ze budeme otevirat 5 zamku a suplik:):) Nicmene je to kosmicke kontrolni stredisko, takze hackovane polstarky od babicky a stara vetes tam nema co delat. Jak je mistnost cista, tak je i hra precizni... Dekujeme jeste jednou!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Tom Milhouse20.02.2018
Urcite ocenujeme originalni ukoly! Pruvodce byl taky fajn, a kdyz bylo nejhur, navedlo nas ridici stredisko originalni napovedou. Doporucujeme ;)

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lenka14.01.2018
Super technické vychytávky, velmi pestré úkoly, o něco náročnější v některých místech, ale dá se řešit i dost svižně v menším týmu i bez přílišných zkušeností s escape game - hlavně fakt si ji užijete! Průvodce skvělý! Můžeme doporučit...

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
vOrel10.01.2018
Výborně zpracovaná úniková hra s profesionálním "řídícím střediskem". Zpětně mužů říct, že všechny úkoly dávaly smysl a přestože jsme ve skupině neměli s únikovkami příliš zkušeností, všichni jsme si to užili.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Honza08.01.2018
Byla to naše první společná unikovka a byli jsme nadšeni. Doporučujeme :-)

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Edita 16.11.2017
Náročnější únikovka plná vychytávek a překvapení s perfektní obsluhou. Super, moc jsme se pobavili. Mohu jen doporučit!!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Dana31.10.2017
Skvěle do hloubky promyšlená hra, která má po rozjezdu neuvěřitelný spád. Vše krásně zapadá do sebe a řešení úkolů je tak vážně radost! Velmi pozitivně bych hodnotila technické vymoženosti, na které během hry narazíte. Nikde jsem se s podobnými nesetkala!!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Denisa27.10.2017
Ačkoliv náš výsledek trhal rekordy v opačném pořadí žebříčku, skvěle jsme si to užili! Únikovka je neuvěřitelně propracovaná - vůbec jsme netušili, co všechno je možné nejen vymyslet, ale hlavně technicky "zprovoznit" a dotáhnout k dokonalosti. Ještě dlouho po konci hry nás to nutilo o hádánkách přemýšlet a zpětně si místnost v duchu znovu procházet...Skvělý zážitek! :)

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Simona27.10.2017

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku