LEGENDA O GOLEMOVI (venkovní mise)

Obtížnost:

(středně těžká)

Jeden pražský rabín údajně stvořil golema, aby tak ochránil židy před pogromy, které byly za vlády Rudolfa II. velmi krvavé. Vydej se s námi po stopách této legendy a poznej židovské město, kde se tento záhadný příběh odehrává. Možná se ti pak podaří rozluštit anagram na rabínově náhrobku, který obestírá závoj tajemství. Nápis na něm si prý sestavil sám a zašifroval do něj magickou formuli, pomocí které lze golema opět oživit.

Čeká tě outdoorová aktivita, při které budeš v týmu až pěti lidí řešit sérii hádanek. Do svého mobilu si stáhni mobilní aplikaci, která je zdarma a která tě bude hrou provázet.
Hra začíná před Městskou knihovnou v Praze na Mariánském náměstí, poblíž stanice metra Staroměstská. Postupným a správným řešením jednotlivých úkolů se posouváš k cíli.
Budeš-li v koncích, ke každému úkolu máš k dispozici několik nápověd. Za každou použitou nápovědu ti bude připočten určitý trestný čas navíc. Cílem hry je vyřešit všechny hádanky v co nejkratším čase.

Rezervace termínu není nutná. Stačí se jen domluvit s přáteli a hru na místě odstartovat. Hra je přístupná po celý rok za denního světla. Je potřeba mobilní internet.

JAK ZAČÍT?

  1. Všichni hráči si vytvoří uživatelský profil (odkaz uveden na voucheru)
  2. Spolu s číslem voucheru nám na e-mail pošli seznam hráčů, kteří budou hrát s tebou
  3. Stáhni si mobilní apku na Google Play (Android) nebo na App Store (iOS)
  4. Přihlas se svým účtem do aplikace a uvidíš zpřístupněnou hru
  5. Domluv se s ostatními hráči a ve smluvený čas hru v aplikaci odstartuj
Otevírací doba:
za denního světla
Adresa:
Mariánské nám. 98/1, Praha 1, 110 00
Ověření volných termínů:

Cena EXITGAMES.cz: 720
běžná cena: 1 600 Kč

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku