Zvláštní škola - případ zmizelých

Obtížnost:

(zkušený řešitěl)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Na malém pahorku v podhorské vsi Malá Lhota stojí budova školy, kde se kdysi proháněly dětí z vesnice. Část její střechy je zřícená, omítka oprýskaná a zabedněná okna brání náhodným kolemjdoucím, aby se podívali dovnitř. V malé třídě, kam se neprodere žádný sluneční paprsek, se ještě dnes tísní tři řady lavic, učitelský stůl, tabule, počítadlo a velká skříň.
Kdekoliv jinde by podobnou školu zbourali, ale v Malé Lhotě stojí pořád a jako němý svědek připomíná tu osudnou událost z roku 1958.
Hned den po Velikonocích ve škole panovalo ticho. Byl 8. duben a ve třídě nebyla ani noha. Jen docházková kniha na učitelském stolku prozrazovala, že přišly všechny děti… 

Otevírací doba:
PO-⁠PÁ: 18:00-⁠20:30
SO-⁠NE: 10:30-⁠23:00
Adresa:
Slezská 778/20, Praha 2 - Vinohrady, 120 00
Ověření volných termínů:

Cena EXITGAMES.cz: 1140
běžná cena: 1 550 Kč

Recenze

3 recenze
Naprostá bomba! Jako zkušené hráčky jsme se nenudily ani vteřinu a hru hodnotíme jako jednu z našich TOP. Skloubí kouzlo starých předmětu s novým a moderním zpracováním. Zároveň je vše zahaleno detailním příběhem, který se vám zahryzne do kůže a nepustí až do samého konce. Obsluha velmi profesionální. Ráda bych šla znova. Tuhle hru rozhodně MUSÍTE ZKUSIT!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lucie - ExitGames.cz08.05.2018
Vřele doporučuji! Tahle parta to prostě UMÍ! Po několika únikovkách jedna z těch, na které nezapomenu a která zvedá laťku hodně vysoko. Nejen že si uvnitř užije člověk množství funkčních vychytávek (což také není vždy pravidlem), tak průvodce byl prostě zapojený do hry a od počátečního úvodu až do konce nás držel v atmosféře (prostě mu to věříte :)). Dá se tedy říct - ano je to v neposlední řadě i o lidech a s ohledem na cenu této únikovky oproti některým dražším tento zážitek stál opravdu za to a být provozovatelem nebojím se přitlačit. DOPORUČUJI A PŘEJI PROVOZOVATELŮM HODNĚ ZDARU a vytrvání, protože tohle jim jednoduše jde! Byli jsme na druhé únikovce kterou měla tato parta na svědomí a pokud přijde další - bez váhání jdeme! VELKÝ PALEC NAHORU za celkovou promyšlenost a garanci bezvadného zážitku a opravdu super operátorů!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Hana Gašková23.05.2018
Výborna únikovka v autentickom prostredí, veľmi príjemný game-master, zaraďujeme ju medzi jednu z našich TOP;) môžeme jedine doporučiť!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Alica12.05.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku