ŠKOLA SILENT HILL

Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Na kraji opuštěného městečka Silent Hill stojí Škola, které se tamní obyvatelé vyhýbají jako čert kříži. Za jejími zdmi se dějí prapodivné věci – proslýchá se, že tam naříká duch školáka, který zemřel za záhadných okolností. Shodou náhod jste se ocitli nedaleko Silent Hillu a chystáte se navštívit místní Školu, abyste se na vlastní oči přesvědčili, že místní přízrak není výplod choré fantazie místních čumilů. Jakmile vstoupíte do školní třídy, kde bylo nalezeno chlapcovo tělo, setkáte se s řadou zkoušek. Abyste jimi prošli, musíte fungovat jako sehraný tým, logicky přemýšlet a být neustále ve střehu. Zvládnete vyřešit všechny úkoly během 60 minut a osvobodit bludný přízrak, než se dveře Školy zavřou navěky věků?

Otevírací doba:
PO-NE: 10:00 - 22:00
Adresa:
Mečislavova 18, Praha 4, 140 00
Ověření volných termínů:
Cena EXITGAMES.cz:
1250
běžná cena: 1 400 Kč

Recenze

9 recenzí
Byly jsme poprvé na únikové hře a opravdu skvělý zážitek,když jsme si nevěděli rady,ihned byla poskytnuta nápověda.Hra byla celkem těžká,ven jsme se dostali skoro za dvě hodiny,byl to skvělý zážitek.Určitě je zase navštívíme a půjdeme do další únikové hry.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Marie Lošťáková05.07.2018
Skvělá, zábavná hra. Byla jsem jen s dětmi a byla na nás hodně těžká.Každopádně i tak jsme si ji užili, a ven se dostali za 2 hodiny:-D.

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lenka Lukášová05.01.2017
Místnost mi připomínala současnou učebnu pro menší kurzy, doplněnou o pár rekvizit z jiných předmětů. Oceňoval jsem dostatek světla. Některé úkoly byly klasické, které se objevují ve více únikových hrách (chemie), jiné možná mohly mít nějaké výraznější zpracování (fyzika). Další předměty nechci prozrazovat, abych někomu nekazil hru předem. Objevila se tu i šifra, která se školou (tedy alespoň českou) nesouvisí a která se v různých modifikacích objevila snad v každé druhé pražské únikovce, kterou jsem navštívil. Kladem hry Zpátky do školy je její celková přehlednost, převážná většina předmětů má své využití. A také nelinearita, takže si může každý člen týmu najít svou parketu. Hra trošku postrádá gradaci, na konci bych čekal kromě únikového klíče i něco víc. Pěkná byl forma "návštěvní knihy" v předsálí místnosti. Obsluha v pohodě, jen ne vždy sleduje hru v důležitých okamžicích.

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Marvin28.10.2016
ZPATKY NEJEN DO SKOLY bych to nazval :) Super nápad !

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Radek01.07.2016
Ukoly skvely, parta bez chyby, zase jsme se jednou sesli a zase ve skole :D Vyborna hra!

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Peta01.07.2016
Skvely atmo! Docela slozity na me nekdy, ale super :) Kdybychom byli ctyri, dopadlo by to jeste lip!

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Luky01.07.2016
Děkujeme za inteligentní zábavu s nutností zapojit mozkové závity. Doporučujeme

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jana P.01.07.2016
Hustýýý, školičkááá :)) Líbilo se mi, že to nebylo jen o znalostech, ale i logice atd. Pěkná hra!

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Marty01.07.2016
Skvělý! Zase jsem se trochu vrátil do školy! Příjemný prostředí, doporučuju.

Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jirka08.06.2016

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku