Xaverius

Obtížnost:

(zkušený řešitěl)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

 Už je to čtvrt století, co se malíř Balko svěřil na smrtelném loži služebné, že jeho obraz Svatého Xaveria ukrývá jakési tajemství. Mnozí zkoušeli štěstí marně, záhadu obrazu totiž rozluští jen ti nejlepší. Máte rádi velké výzvy? Tak neváhejte navštívit kapli Svatého Xaveria! Dobrodružství inspirované romanetem Svatý Xaverius, jehož autorem je J. Arbes. 

Otevírací doba:
PO-NE: 10:30 - 22:00
Adresa:
Wenzigova 1857/11, Praha 2, 120 00
Ověření volných termínů:
Cena EXITGAMES.cz:
1350
běžná cena: 1 500 Kč

Recenze

3 recenze
Parádní hra, super prostředí a příjemný personál. Opravdu dobře promyšlená hra s hromadou super hlavolamů. Hra se nám moc líbila.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
DukloLamy31.10.2018
+ historický kontext, nelineární příběh, minimum klíčů a zámků (hlavolamy jsou řešeny originálně), technologická kvalita komponent, 75 minut hry, zázemí, gamemasterka - grandióznější finále, technická místnost s bojlerem DOPORUČUJI.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Hlavní Šmidlikáč05.06.2018
S kostelním prostředím se jen tak na únikové hře nesetkáte. Obraz, který může vydat své tajemství, je kopií originálu z malostranského chrámu sv. Mikuláše. Tady je pochopitelně prostředí kostela trochu střídmější oproti barokní monumentalitě. Hra je minimálně částečně nelineární, což jí přidává na obtížnosti, a tak si tu užijí především zkušenější hráči. Jedna z mých šesti nejoblíbenějších únikových her.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Marvin04.05.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku