Tajemství velkého magistra

Quest Adventure
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

V dřívějších dobách byli starší mistři zednářské lože lidé výjimečných hodnot. Ale nastaly temné časy, a úhelník i kružidlo vedení tajné společnosti se začaly přesouvat do rukou lidí s stále více odpornými vlastnostmi.

Tajemná postava, která požádala zůstat v anonymitě, nabídla bájnou odměnu tomu, komu se podaří ukrást něco, co ukryli dávní králové minulosti – francouzští, čeští a němečtí monarchové. Pouze jedinou věc víme s jistotou – klíč k nalezení leží někde v apartmánech současného mistra!

Otevírací doba:
PO - NE: 10:15 - 22:15
Adresa:
Liliová 946/14, Praha 1, 110 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
990
běžná cena: 1 490 Kč

Recenze únikové hry

6 recenzí
Zdravime, unikovka byla celkove docela fajn. Mnoho zajimavych napadu, pekne udelane. Bohuzel se nam u par veci stalo, ze jsme nevedeli jestli mame nebo nemame "tahat" a obcas se neco neotevrelo tak jasne jak by melo, nebo nerozsvitilo tak jak melo. Jeden ukol jsme si dokonce rozhazeli tak, ze bez pomoci jsme nebyli schopni postoupit dal. Ale jinak pekna unikovka, kterou urcite doporucim.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lukas27.11.2019
Skvělý a milý personál! Nápadité hádanky, o kterých jsme ani netušili, že by šli vymyslet, moc doporučujeme!! Jinak myslím, že se dá v pohodě zvládnout, logické myšlení je zapotřebí:-)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Kristýna Michalová13.11.2019
Skvělý personál. Nápadité hlavolamy, zkrátka super zábava :)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Alžběta Hesová15.05.2019
Absolutně skvělá hra! Hrozně mě bavila vyšší obtížnost a zajímavost a interaktivnost různých zámků a šifer (hodnotím však ne plným hodnocením, to si chci ponechat na hru, kterou nedokončíme). Doporučuji všem, kteří si chtějí užít skvělý prostory, nutnost přemýšlet a supr support od milé roommasterky, která umí napovědět tak, aby se pořád bylo nutné zmyslet a nebylo to okamžitě očividné. Bylo to cool a my byli cool.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Krakatice29.04.2019
It was so interesting to play this game! A lot of special details and very beautiful place - I wasn’t aspected! Perfect plan of game and very quick reservations! Thank so much ???? 100% recommending!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Viki 04.01.2019
Super zajimava hra! Skvele a nestandartni ukoly. Doporucuju!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Alexandra04.01.2019

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku