Tajemství velkého magistra

Quest Adventure
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

V dřívějších dobách byli starší mistři zednářské lože lidé výjimečných hodnot. Ale nastaly temné časy, a úhelník i kružidlo vedení tajné společnosti se začaly přesouvat do rukou lidí s stále více odpornými vlastnostmi.

Tajemná postava, která požádala zůstat v anonymitě, nabídla bájnou odměnu tomu, komu se podaří ukrást něco, co ukryli dávní králové minulosti – francouzští, čeští a němečtí monarchové. Pouze jedinou věc víme s jistotou – klíč k nalezení leží někde v apartmánech současného mistra!

Otevírací doba:
PO - NE: 10:15 - 22:15
Adresa:
Liliová 946/14, Praha 1, 110 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
990
běžná cena: 1 490 Kč

Recenze únikové hry

5 recenzí
Skvělý a milý personál! Nápadité hádanky, o kterých jsme ani netušili, že by šli vymyslet, moc doporučujeme!! Jinak myslím, že se dá v pohodě zvládnout, logické myšlení je zapotřebí:-)

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Kristýna Michalová13.11.2019
Skvělý personál. Nápadité hlavolamy, zkrátka super zábava :)

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Alžběta Hesová15.05.2019
Absolutně skvělá hra! Hrozně mě bavila vyšší obtížnost a zajímavost a interaktivnost různých zámků a šifer (hodnotím však ne plným hodnocením, to si chci ponechat na hru, kterou nedokončíme). Doporučuji všem, kteří si chtějí užít skvělý prostory, nutnost přemýšlet a supr support od milé roommasterky, která umí napovědět tak, aby se pořád bylo nutné zmyslet a nebylo to okamžitě očividné. Bylo to cool a my byli cool.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Krakatice29.04.2019
It was so interesting to play this game! A lot of special details and very beautiful place - I wasn’t aspected! Perfect plan of game and very quick reservations! Thank so much ???? 100% recommending!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Viki 04.01.2019
Super zajimava hra! Skvele a nestandartni ukoly. Doporucuju!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Alexandra04.01.2019

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku