Únos - zachraňte Elišku (venkovní mise)

Kryptograf
Obtížnost:

(středně těžká)

Alan žije se svou dcerou Eliškou v centru Prahy. V Alanově rodině se z generace na generaci dědil vzácný prsten s diamantem. Během 2. světové války však Alanova babička umřela a její manžel, Alanův dědeček, se rozhodl prsten ukrýt. Ochránil ho různými hádankami a hlavolamy, aby se k němu nikdo nedostal do doby, než si jeho syn najde nevěstu. Ovšem než stačil někomu prozradit, jak se k prstenu dostat, byl zavražděn. A tak prsten zůstal roky ukrytý.
Jednoho dne však Alanova dcera Eliška beze stopy zmizela. Během několika hodin dostal Alan zprávu s fotografií spoutané Elišky a s požadavkem na výkupné v podobě rodinného prstenu. Problém je, že prsten je třeba doručit únoscům do 5 hodin, jinak Elišku už neuvidí. Je třeba rychle jednat! Alan však netuší, jak se k prstenu dostat, a ví, že vyjednávání s únosci nemá šanci na úspěch. Proto si najímá právě vás. Musíte využít všechny svoje znalosti a schopnosti, abyste zachránili to jediné, co Alanovi v životě zůstává – jeho dceru Elišku. Neúprosný závod s časem začíná!

Délka trasy je 6-8 km, časový limit je 5 hodin. 

Otevírací doba:
PO-PÁ: 11:00-22:00
SO-NE: 9:00-21:00
Adresa:
Václavská 2073/20, Praha 2, 120 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1199
běžná cena: 1 299 Kč

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku