Obtížnost:

(pokročilý řešitel)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Lidské běsnění si začíná vybírat svou krutou daň… všude okolo zuří nekonečné války, dochází zdroje, léky, potraviny…Zdá se, že přichází konec civilizace - tedy alespoň v té podobě, ve které ji známe. Objevují se nové a nové nemoci, které ještě více devastují zbytek lidské populace a zdá se, že ve středu všeho je ON – Virus X, který je hrozivým produktem vývoje té nejničivější biologické zbraně v dějinách lidstva…

Jedinou nadějí je nalezení protiléku – vakcína proti Viru X je, doufejme, dodnes uložena v dávno opuštěné laboratoři, kde to celé kdysi dávno začalo…

Vydáte se právě vy do útrob tohoto pochmurného pracoviště a vrátíte lidstvu naději? Nečekají tu na vás jen zámky, které je nutné při cestě za nalezením vakcíny odemknout, ale především celá řada logických hádanek a důmyslných systémů, kterými je laboratoř již mnoho let zabezpečena.


V ceně:
90 minut napětí a zábavy pro 2-5 hráčů
Středně obtížná úroveň
Diplom
 
Úniková hra je vhodná pro děti od 13 let. Mladší v doprovodu rodičů.

Otevírací doba:
PO - PÁ: 14:00 - 22:00
SO - NE, svátky: 10:00 - 22:00
Adresa:
Pobřežní 95/74, Praha 8, 180 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1000
běžná cena: 1 000 Kč

Recenze únikové hry

8 recenzí
Špinavé a neudržované prostředí. Na začátku byl jeden zámeček otevřený, obsluha nám po sléze sdělila, že zámeček zapomněla zamknout. Jeden z hlavolamů nešel vyřešit kvůli nepořádku v místě, kde se měl přečíst kód pro otevření dveří do další místnosti. Taktéž obsluha nedokázala kód najít. Po nadiktování kódu obsluhou se dveře do další mstnosti neotevřely - a musela restartovat pojistky. Rozhodně nedoporučuji, nejhorší únikovka!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Petra03.07.2020
Rekvizity poškozené, jeden zámek byl již při začátku odemčený, většinu času řeší jeden až dva lidé a ostatní čekají. Po zadání kódu se neotevřely dveře do druhé místnosti a paní z obsluhy musela resetovat pojistky. V podstatě nebylo možné vyřešit jeden z hlavolamů (kód k přečtení zaházen bordelem, který nemůžete odstranit) - museli jsme si nechat nadiktovat.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jan03.07.2020
Hra nás nezaujala, velmi málo úkolů na 90min herního času, rekvizity již měly něco za sebou. Nedomyšlené a z části nefunkční mechanismy (musel zasáhnout personál). Standartní luštění kódů zámků, postrádali jsme více druhů hádanek. Místnost plná pavučin, zasloužila by trochu oprášit a uklidit.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jitka26.06.2020
Hra se nám líbila. Ocenili jsme pěkné prostředí a zajímavé úkoly.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Aneta21.07.2019
Pěkná únikovka. Hezké prostředí, zajímavé rekvizity, příjemná obsluha.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Michal27.06.2019
Jedním slovem hrůza. Nefunkční nebo úplně chybějící nápovědy, atmosféra nula. Druhá nejhorší únikovka, na kterém jsem kdy byl.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Michal24.06.2019
Zklamani, nefungovaly prostredky, ktere vedly k posloupnosti pribehu. Po dokonceni a preskoceni nekolika ukolu se podarilo vyresit. Nedotazene a spatne zorganizpovane. Velke zklamani
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Dan 16.03.2019
Low-cost hra. Low-cost prostředí a většina rekvizit. Většinou se hledají kódy k zámkům, jen pár hlavolamů je techničtějších. Některé hlavolamy jsou nedotažené a dají se omylem vyřešit dříve než by měly co kazí posloupnost hry.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Eles15.12.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku