Černý panter v Pardubicích

Get Out Fun
Obtížnost:

(středně těžká)

Je krásné víkendové odpoledne, jako stvořené k lenošení. Zrovna na gauči přemýšlíš, jak si jej zpestřit, když ti najednou zazvoní telefon. Koukneš na displej, kdo ti volá. A jéje – Petr z centrály, takže práce. Jako kriminalista jsi totiž stále ve službě.

Jenže tento případ nebude zřejmě tím běžným, jinak by sis k výzbroji nepřibalil uspávací střely. Vydáváš se se svým sehraným týmem do ulic města. První oběť neznámé šelmy již leží v nemocnici. A vy máte jen kusé informace na to, abyste ji mohli dopadnout. Kdo a kde bude další? Stihnete ji včas zastavit? Šelma před vámi má náskok a čím více jste jí na stopě, tím zapeklitější příběh se před vámi rozkrývá. Jak moc jde tady vůbec ještě o tu šelmu?

Aby město bylo opět bezpečné, musíte prokázat skvělou orientaci, logické myšlení, všímavost a odvahu. Tak ať se vám daří!

Venkovní úniková hra vás provede klidnými uličkami Pardubic. Hra je ideální pro odpoledne s přáteli nebo rodinnou vycházku, v jejímž průběhu možná vaše starší děti převezmou kapitánské otěže a pasují vás do rolí ve svém týmu.

Otevírací doba:
Nonstop
Adresa:
Restaurace Na Staré Rybárně, Bulharská 1784, 530 03
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1099
běžná cena: 1 099 Kč

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku