Hledání elixíru věčného mládí v Moravské Třebové

Get Out Fun
Obtížnost:

(pokročilý řešitel)

Taky máte občas takový pocit, že čas utíká čím dál rychleji a dny, týdny, měsíce i roky vám protékají mezi prsty mrknutím oka? Vydejte se s námi na pátrání po elixíru věčného mládí a užívejte si života déle.

Přesuneme se do Moravské Třebové do roku 1616. Majitelem panství je Ladislav Velen ze Žerotína, jenž je považován za významného moravského aristokrata a velkého mecenáše tajných věd. Jako dítě zdědil po otci a strýci rozsáhlá panství a stal se tak nejbohatším šlechticem na Moravě.

Na Velenově dvoře se žije poměrně rušným životem. Rád se obklopuje umělci, vzdělanci a alchymisty. Jeho pozvání přijal italský učenec Marcus Eugenius Bonacina, který se stal Velenovým osobním lékařem, astrologem a dvorním alchymistou. Bonacina se intenzivně zabývá výrobou tzv. „pitelného zlata“. Tímto názvem je označován elixír věčného mládí, či zdraví. Vše si pečlivě zapisuje pomocí kreseb v podobě tajných alchymistických symbolů, které mají sloužit jako šifry.

Zažijete propojení mezi virtuálním světem a realitou kolem nás. Stačí jen stáhnout aplikaci, najít hru a vydat se za dobrodružstvím.

Střední obtížnost si skvěle užije skupina začínajících nebo středně pokročilých únikovkářů, kteří se rádi projdou městem, dozví se něco nového a užijí si přitom zábavu.

Místo: parkoviště pod zámkem, Moravská Třebová

(Uvedené parkoviště pod zámkem je placené. Lze zaparkovat i kousek dál na neplaceném parkovišti pod základní školou a na místo dojít pěšky).

          Jevíčská 2, 571 01 Moravská Třebová, Česko

          GPS: 49°45'22.0"N 16°39'54.6"E

Vzdálenost: 2 km

Trvání hry: cca 2 h

Otevírací doba:
Brána zámku se zavírá! duben – říjen 5:00 – 22:00; listopad – březen 6:00 – 20:00
Adresa:
Jevíčská 2, Moravská Třebová, 571 01
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1099
běžná cena: 1 099 Kč

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku