Kino Úsvit - Záhada ztracených diváků

Lost Exit
Obtížnost:

(zkušený řešitěl)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Jsou místa, kde se zastavil čas. Nevěříte? A co třeba kino Úsvit. Z vyprávění pamětníků se lze dozvědět, že se tu promítalo už na konci 50. let a od té doby sice prošlo nějakými proměnami, ale v zásadě si uchovalo svůj retro charakter. Možná díky místnímu promítači, který převzal řemeslo po svém otci. Pryč jsou časy, kdy diváci zaplnili všech čtrnáct sedaček, ale otevřeno je tu stále stejně. Od rána až do večera, od pondělí do neděle.

Promítač a zároveň pokladník v jedné osobě měl kdysi ambice být režisérem, miloval Mélièsovu Cestu na Měsíc, Murnauovo Nosferatu, Jih proti Severu s Vivien Leighovou a jiné staré filmy, ale to nestačilo, aby se z něj samotného stal umělec. V části kina si vytvořil dokonce malé muzeum starých technik, které se používaly na úsvitu kinematografie. Jak roky plynuly, z člověka sršícího nadšením se stal podivín, který toho moc nenamluví.

Film ani hra nejsou vhodné pro děti do 12 let a děti do 15 let sem mohou přijít jen v doprovodu dospělého! Čas na splnění úkolů je 80 minut

Otevírací doba:
PO - PÁ: 17:30 - 21:00
SO - NE: 10:00 - 21:00
Adresa:
Korunní 859/18, Praha 2 - Vinohrady, 120 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1270
běžná cena: 1 270 Kč

Recenze únikové hry

3 recenze
LostExit patří mezi naše nejoblíbenější společnosti. Hra má vždycky úžasnou atmosféru, spád, kulisy, hádanky. Pro mě naprostá paráda. Na konci mě vždycky zamrzí, že jsme unikli, protože tady to opravdu stojí za to!!!!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Dana Fridrichová04.11.2021
S kamarádkou jsme navštívily všechny tři únikové hry od LostExit. Jedna z her už bohužel nefunguje, ale Zvláštní škola a Kino Úsvit jsou jedny z nejlepších únikovek, které jsme kdy hrály a to za sebou máme cca 60 únikových her. Obě hry jsou nápadité, nechybí napětí. Prostředí úžasně propracované, opravdu věříte, že jste ve škole nebo v kině. Navíc nejsou klasicky na hodinu, jsou delší a když nestihnete limit, hru dohrát můžete. Gamemasteři velmi milí. Není co vytknout a tuto společnost můžeme jen doporučit. Kino Úsvit je nejnovější hra společnosti LostExit. Během hry jsme nemyslely na nic jiného než na hru samotnou, prostředí bylo vymazlené do nejmenších detailů. Šílený promítač nás nejprve trochu vyděsil a pak jsme už jen řešily spoustu neotřelých úkolů. Nečekejte haldu zámečků ani počítání matematických příkladů, úkoly jsou opravdu propracované. Všechno funguje, je tam čisto. Mrzí nás, že už máme hru za sebou, s chutí bychom si zážitek zopakovaly.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Monika Skalová06.09.2021
Prozatím nejlepší únikovka. Perfektní atmosféra, vše skvěle tématicky i logicky zapadá a jsou zde hlavolamy, které jinde nenajdete. Pro nováčky skvělý úvod do únikovek a pro zkušené nová meta. Majitelé jsou sympaťáci. Jediné minus je, že se tento zážitek bude těžko překonávat :)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lenka03.09.2021

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku