Krakonošův knoflík

Unikněte do přírody
Obtížnost:

(pokročilý řešitel)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Hra v blízkém okolí Rokytnice nad Jizerou je navržena tak, aby byla hratelná pro všechny generace a ve všech ročních obdobích. To znamená - po schůdné cestě a v rozumné nadmořské výšce.
Díky příběhu a dalším úkolům do hry určitě zapojíte i menší děti.
Docela nedávno se Krakonoš vydal na obhlídku Rokytnického panství a při tom ztratil knoflík ze svého pláště. Je na vás a vašich dětech abyste mu knoflík vrátili. Povedou vás úkoly a mapa, herní aplikace vám změří čas. Můžete soutěžit nebo jít na pohodu.
Začátek - Rokytnice nad Jizerou, Dolní náměstí – před radnicí. Dále pak v blízkém okolí Rokytnice.
 

Co je důležité vědět:
Ke hře je třeba herní balíček s mapou, který vám bude zaslán předem poštou do dvou dnů po objednání, případně po dohodě může být předáno osobě v Praze.

Čas není třeba rezervovat. Kdy začnete je jen na vás. Jenom pozor na tmu a počasí. Hra je vhodná i pro zimní období. Většina cesty je udržovaná a schůdná i při vysoké sněhové pokrývce.

Doporučený věk: samostatně vyřešit zvládnou i děti od 12 let, ale díky pohádkovému příběhu a přidaným úkolům zapojíte i děti okolo šesti let
Doba trvání: cca 2h

Otevírací doba:
Kdykoli
Adresa:
Dolní náměstí, Rokytníce nad Jizerou, 512 44
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
890
běžná cena: 990 Kč

Recenze únikové hry

1 recenze
Hru jsme vyzkoušeli s dvanáctiletým synem a moc se nám líbila. Krásně jsem se prošli, dozvěděli se spoustu informací o Rokytnici a procvičili si mozkové závity při řešení šifer. Doporučuji!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lenka M.09.03.2021

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku