Tour de Wine v Brně: Po kapkách zločinu

Get Out Fun
Obtížnost:

(středně těžká)

Skvělý večer se skleničkou vína okořeněný zábavnou detektivkou?

Po měsíci znovu nadešel čas tradiční dámské jízdy po brněnských vinárnách. Už několik dní se nemůžete dočkat. Máte si toho tolik co říct. Jenže jedna z kamarádek bez omluvy nedorazí, a navíc nebere telefon.

„Snad se zase do někoho nezakoukala,“ napadne vás okamžitě, protože taková Nikola prostě je. Dát se s kýmkoli cizím do řeči a na všechno zapomenout – na to je ona fakt expertkou. Z její nepřítomnosti vás ale začne mrazit, když zjistíte, že jí možná dělá společnost někdo hodně nebezpečný.

Pátrání po zmizelé kamarádce vás zavede do neprozkoumaných, ale o to krásnějších brněnských vináren, kde ochutnáte lahodná vína, vyluštíte zapeklité úkoly a osvojíte si správnou vinařskou etiketu. A snad při tom najdete svou kamarádku. Živou a zdravou.

Počáteční místo hry: Červený kostel, Komenského nám. 2, 602 00 Brno-střed, GPS: 49.197398N, 16.603388E

Vzdálenost: 3,5 km

Trvání hry: cca 5 h

 

Dobré vědět:

Střední varianta je ideální pro začínající, nebo středně pokročilé únikovkáře, kteří mají rádi napětí a vzrušení při řešení komplikovaných zločinů a kteří se nebojí postavit se výzvě čelem.

Hra obsahuje úkoly postavené na logické úvaze, na řešení šifer i úkoly postavené spíše na pozorovacím talentu. Je vhodná pro dospělé 18+.

Zakupte si hru, připravte chytré telefony, dostatečně nabité a se zapnutými daty a můžete vyrazit si užít zábavu a napětí.

Hra na body na vás nebude vytvářet časový tlak, abyste si mohli hru i samotné vinárny dostatečně užít.

Hru je možné hrát od úterý do soboty => Pro aktuální informace ohledně otevírací doby podniků, sledujte web www.getoutfun.com či napište email na info@getoutfun.com. Někdy se otevírací doba může změnit ze dne na den (či vyhlásí uzavřenou společnost), web se nejrychleji aktualizuje.

Začínejte kolem 16. hodiny. Do předposledního čtvrtého podniku je potřeba dorazit nejpozději 20:30.

Čeká vás celkem 5 zastávek.

V jedné z vináren bývá ve čtvrtek od 18:00 živá hudba. Na hratelnost hry to vliv nemá.

Konzumace alkoholu není v ceně hry.

Otevírací doba:
Hru je možné hrát od úterý do soboty od 16:00 => Pro aktuální informace ohledně otevírací doby podniků, sledujte web www.getoutfun.com či napište email na info@getoutfun.com. Někdy se otevírací doba může změnit ze dne na den (či vyhlásí uzavřenou společnost), web se nejrychleji aktualizuje.
Adresa:
Komenského náměstí, Brno, 60200
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1299
běžná cena: 1 299 Kč

Přidejte svou recenzi


K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku