Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Byla nebyla jedna bažina a v ní žil ZLOBR. Tedy dokud o ni nepřišel. Aby ji získal zpět, nezbývá mu nic jiného, než se vydat křížem krážem světem plným kouzelných bytostí.  Na konci vás čeká mnohem víc než jen návrat domů.

ZLOBR je technologicky vyspělá úniková hra pro děti a dospělé. Nadchne a zapojí i menší hráče, kterým při luštění rébusů neklade žádná početní ani písemná omezení. Srdcem hry je poutavý příběh plný fantazie a kouzelných bytostí inspirovaný populárním filmem Shrek i dalšími klasickými pohádkami.

Otevírací doba:
PO-PÁ: 16:00 - 21:30
SO-NE: 10:00 - 21:30
Adresa:
Vítkova 244/8, Praha 8, 186 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1190
běžná cena: 1 590 Kč

Recenze únikové hry

7 recenzí
Výtvarně nádherně zpracovaná hra s velkým smyslem pro detail. Vhodná pro děti, ale ani dospělý se nudit nebude. Kdo by se nechtěl vrátit do dětských let a zastřílet si prakem?
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
L. 26.08.2020
Hra má krásné pohádkové interiéry. Moc natěšeni jsme si ji byli zahrát s dětmi 4 a 6 let a nesklamala. I menší děti jsou schopné úkoly s návodem dospělého plnit. Takže opravdu zábava pro celou rodinu. Doporučuji!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Monika11.01.2020
Hra mě i kamarádku velice zaujala. Samotný nápad inspirovaný naším oblíbeným Shrekem nám přišel super. Hra má krásný pohádkový interiér a úkoly zvládnou malý a velcí se u nich rozhodně nudit nebudou. Určitě doporučuji.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Agáta 09.01.2020
Úžasná hra, plná promakaných kulis a moderních rébusů. Dokonce je ve hře i pár dovednostních úkolů. Pro milovníky Shreka je to to pravé ořechové. Moc jsme se bavili a milý personál jen podtrhl celou atmosféru.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lucie08.01.2020
TrapAsMamamas prostě umí! Po jejich suprové Jungle jsme se nového Zlobra nemohli dočkat! Hra nás s přáteli velice nadchla a to i přesto, že je to hra mířená na rodiny s dětmi. I nám čistě dospělé skupině prišla naprosto super! Prostor hry je nádherně zpracovaný, úkoly jsou těžké tak akorát a způsob nápověd je naprosto geniální! Personál jako vždy milý! Můžu jedině doporučit!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Malvína18.12.2019
Zlobra jsme si dali s našimi dvěma dcerami (10 a 7) a hra nás nadchla. Některé úkoly zvládnou i menší děti samostatně, jiné s malou pomocí, takže ideální rodinná zábava. Pokud máte rádi svět pohádek, určitě neváhejte.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Martina18.12.2019
Byla jsem si zahrát s dcerou a přáteli. Hra má úžasné prostředí, vevnitř jste prostě jak v pohádce. Líbili se mi úkoly, našlo se toho spoustu pro dceru (6let) takže se nenudila a ani dospělý neměli o zábavu nouzi. :) rozhodně všichni vřele doporučujeme
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Markéta17.12.2019

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku