Legenda o Golemovi

Hunter Games
Legenda o Golemovi
Legenda o Golemovi
nejlevnější
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Golem, největší záhada pražských ulic,fascinoval vládce, badatele, literáty i dobrodruhy. Děsil, ale také vyvolával naděje a jitřil fantazii.

Vydej se po jeho stopách. Vstup do starobylého Židovského města Pražského. Potkej záhadné rabíny a exotické synagogy. Nahlédni do tajů kabaly a židovské mystiky. Prožij znovu na vlastní kůži 16. století a golemovu legendu ve vší její tajuplnosti.

Rezervace termínu není nutná. Stačí se jen domluvit s přáteli a hru na místě odstartovat. Hra je přístupná po celý rok za denního světla. Je potřeba mobilní internet.

JAK ZAČÍT?

  1. Všichni hráči si vytvoří uživatelský profil (odkaz uveden na voucheru)
  2. Spolu s číslem voucheru nám 1 den před plánovaným startem na e-mail pošli seznam uživatelských profilů, kteří budou hrát s tebou a my ti aktivujeme hru v mobilní aplikaci. Nezapoměň uvést, zda chceš hrát CZ či EN verzi hry.
  3. Stáhni si mobilní apku na Google Play (Android) nebo na App Store (iOS)
  4. Přihlas se svým účtem do aplikace a uvidíš zpřístupněnou hru
  5. Domluv se s ostatními hráči a ve smluvený čas hru v aplikaci odstartuj
Otevírací doba:
za denního světla
Adresa:
Mariánské nám. 98/1, Praha 1, 110 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
990
běžná cena: 990 Kč

Recenze únikové hry

7 recenzí
Parádní hra, která nejenže prověří vaši bystrost, ale i důvtip (a v mém případě také lýtka). Vybrali jsme si dle mého skvělý čas pro hru. Vlahý podvečer, kdy se Praha celá třpytila a připravila nám tak tajemnou atmosféru pro vyřešení záhady moudrého rabína. Musím tedy říci, že dostat se k cíli nebylo nic jednoduchého a rozhodně se těším na další venkovní mise od tvůrců Legendy o Golemovi. Dobrá rada: Dvakrát měř, jednou řeš :) -jinak naběháte o spousty metrů navíc.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lucie - ExitGames.cz05.06.2018
Skvěle vymyšlené, tak akorát obtížné. Protáhlo nás to krásnými místy staré Prahy, kterou jsme si díky hře přohlídli novýma očima. Skvělý způsob, jak strávit dvě hoďky venku. Apka fungovala dobře, využívá gelogokace, takže hra je skvěle interaktivní. Určitě vyzkoušíme nějakou další hru. Díky! PS: Doporučuji mít hodně nabitý mobil, papír a tužku a svačinu v kapse :)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Radek Havel30.03.2021
Nepřesné až zavádějící instrukce, příběh pěkný
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jolana11.03.2021
V podstatě jen chození v pár blocích a hledání věcí na fasádách, jediné co hodnotím kladně tak příběh nicméně úkoly byli totálně bez nápadu a celé to podtrhla nefungujicí appka. Doporučuji jen v případě že chcete zabavit děti na krátké procházce.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Martin09.02.2021
Hra se celé rodině velmi líbila!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Duben196916.06.2018
Ani jsem netušila, že se během hraní venkovní hry toho můžu o Praze a o židovském městě toho tolik dozvědět. Oceňuji edukativní stránku hry a dobře zvolenou lokalitu.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jarka Z.15.06.2018
Naprostá bomba! Naše první zkušenost s venkovní misí, určitě budeme pokračovat dále.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Petr Klindera11.06.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku