Legenda o orloji

Pod Klobukom
Obtížnost:

(začátečník/dítě)

Pokračování TRILOGIE Pražských outdoor šifrovacích her.

Píše se rok 1430 a Pražský orloj je již několik desetiletí mimo provoz. Tento příběh však začíná mnohem dříve … Jako mladý učeň si asistoval Mistru Hanušovi při tvorbě velkolepého díla – Pražského orloje. Orloj byl spuštěn s velkou slávou a všeobecným nadšením lidu. Praha se jím mohla chlubit dodnes, nebýt konšelů, kteří dostali strach, aby Hanuš podobný stroj nevytvořil i jinde. Ve snaze zachovat jedinečnost orloje Mistra Hanuše oslepily. Byl si tehdy při tom, když zlomený Mistr Hanuš zničil srdce orloje. Smrtka na věži tehdy zazvonila svému stvořiteli naposledy. Radní si slávu orloje neužili. Dnes jsou už všichni na onom světě. Stojíš před orlojem se zápisníkem Mistra Hanuše a jsi jediný, kdo dokáže orloj opět oživit.


Délka hry: 1 – 1,5 hod
Ujdete: 1 km
Počet úkolů / šifer: 8 / 5
Počet hráčů: 2 – 5
Hra vhodná od 12 let
Vhodná pro rodiny nebo jako outdoor forma teambuildingu

Po zakoupení hry obdržíte voucher. Kód uveden na voucheru vám umožní rezervaci termínu hry přímo na stránkách poskytovatele. Po rezervaci termínu dostanete e-mail s přihlašovacími údaji do herní aplikace.

Otevírací doba:
PO - NE: 09:00 - 20:00
Adresa:
Pivovar a restaurace U tří růží, Husova 10, Praha
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
550
běžná cena: 650 Kč

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku