Magický orloj

TRAP CATCH
Sleva
klasická
pro děti
Magický orloj
Magický orloj Magický orloj Magický orloj Magický orloj
nejlevnější
Otevírací doba:
PO - NE: 10:00 - 20:00
Adresa:
Na Smetance 4, Praha 2, 120 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Typ hry:
Téma hry:

Co když legenda o Staroměstském orloji mluvila pravdu? Co když Mistr Hanuš opravdu orloj zastavil? A jediný člověk, který byl údajně schopen záhadu pražského orloje rozluštit, ale záhadně zmizel. Bude tak na Vás pomoci Praze znovu orloj oživit!

Číst více
Cena EXITGAMES.cz:
1099
běžná cena: 1 299 Kč

Podobné únikové hry

Čarodějnická škola Magie a Kouzel – Epizoda II
klasická
pro děti
Nikdy byste neměli vstupovat do kanceláře ředitele bez dovolení,  zvlášť když se jedná o kancelář ředitele Čarodějnické školy magie a kouzel. Bohužel… nedá se nic dělat...
Cena od: 1 490 Kč / skupina
zobrazit hru
Sleva
Případ
klasická
pro děti
Mladá detektivka byla pověřena vyšetřováním jednoho komplikovaného případu. Vše nasvědčovalo tomu, že pachatel po sobě nezanechal ani jednu stopu. Agentce se však i přesto podařilo...
Cena od: 1 350 Kč / skupina
zobrazit hru
Sleva
Alenka v říši divů
klasická
pro děti
Od raného dětství jste toužili po tom, že stejně jako Alenka spadnete při pronásledování králíka do nory a objevíte se jako zázrakem v Říši Divů? Pokud ano, je tato hra...
Cena od: 1 350 Kč / skupina
zobrazit hru
Sleva
Hrdina
klasická
pro děti
Je to už několik let, co jsme poprvé spatřili prvního hrdinu. Netrvalo dlouho a objevili další. I když jsme se jich nejprve obávali, tak jsme se na ně postupem času začali spoléhat. Stali se pro nás...
Cena od: 1 350 Kč / skupina
zobrazit hru

Recenze únikové hry

5 recenzí
Z této únikovky jsem byla naprosto nadšená. Úkoly jsou zajímavé, využití rekvizit v místnosti velmi nápadité. Když se zaseknete, obsluha vám mile ráda pomůže. Buď nápovědou přes vysílačku nebo napsanou na papírku podsunutou pod dveřmi. Z celého zážitku mám super pocit, ve dvou se to do hodiny dá zvládnout.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Markéta30.06.2023
Byla to má první únikovka, tak nemám s čím porovnávat. Úspěšnost řešení do jedné hodiny je prý 40%. Nechají tam člověka klidně déle. Několik úkolů souviselo s tématem orloje. Jinak člověk neměl pocit, že řeší zastavení orloje. I tak nás hra dost vtáhla. Bylo to hezké.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lenka20.11.2018
Ne všechny úkoly sice s orlojem souvisely, ale to vůbec nevadilo. Únikovka je naprosto skvělá, s velikou variabilitou úkolů, které jdou lineárně za sebou. Nápovědy na lístečcích pod dveřmi neměly chybu. Škoda, že nejde jít na stejnou únikovku podruhé.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jana08.09.2018
Hra není špatná, ale příliš nenavozuje atmosféru spojenou se starodávným orlojem. Hádanky jsou často téměř matematické a většina hry je lineární, jak se člověk nad něčím sekne tak už moc nemá kam dál. Žádná velká překvapení se v místnosti nenachází, pracuje se tu spíše s takovými těmi obvyklými hádankami, ale nejsou zase příliš jednoduché. Na hodinu to člověka zabaví, ale velké zážitky si z toho asi neodnese.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Katka23.05.2018
Byla by škoda, kdyby jeden z turistických magnetů Prahy neměl svou únikovou místnost. Tady jsem úplně neměl pocit, že bych se přenesl do útrob orloje, ale samotné úkoly s touto tematikou hodně souvisely a i těch pár výjimek, které by se daly uplatnit na hrách o něčem jiném, potěšilo alespoň logikou či ztvárněním. Nenáročná hra pro ty, co si chtějí po nějakém únikovém fiasku zlepšit náladu.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Marvin04.05.2018

Kde nás najdete

Jak postupovat

Vybereš
si hru
Úniková hra pro partu kamarádů, zaměstnance nebo děti? Začátečníka či ostříleného řešitele? Vybere si každý!
 
Zvolíš si
počet
osob
Průměrná kapacita týmu je 2-5 osob. Nabízíme však i únikové hry pro početnější skupiny či souboje 2 týmů!
 
Zaplatíš
online
Platbu můžeš provést PLATEBNÍ KARTOU či ONLINE PŘEVODEM. Připsána bývá zpravidla do 5-ti minut.
 
Obdržíš
e-mailem
voucher
Obratem po připsání platby obdržíš PDF voucher s instrukcemi pro rezervaci termínu.
 
Využij
voucher do
6 měsíců
Voucher může využít kupující i kdokoliv obdarovaný.