Nautilus

Mindmaze
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Profesor Baron Emmanuel von Katzenstein und Kartoffelberg je génius, vynálezce, dobrodruh, průzkumník a blázen. A také zámožný muž, od kterého jste obdrželi dopis, v němž vás žádá o pomoc. Budete se snad plavit ponorkou, se kterou profesor lovil mořské příšery? Nebo možná po vás chce, abyste pokračovali v jeho vědeckém experimentu - měření magie? Tak jako tak si můžete být jistí, že na vás čeká pořádné dobrodružství!

Nautilus je úniková hra inspirovaná dílem Julese Verna, která kombinuje různé herní styly. Čeká na vás unikátní dobrodružný mix vědy, bádání, magie a parních strojů. Ponořte se do světa, kde se nemožné stává skutečností, a připravte se na velkou porci zábavy. Navíc budete řídit ponorku!

POZOR: Pro hru je potřeba znalost českého, nebo anglického jazyka.

Otevírací doba:
PO - NE: 10:15 - 22:15
Adresa:
Balbínova 32, Praha 2, 120 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1690
běžná cena: 1 790 Kč

Recenze únikové hry

2 recenze
Úžasná hra propracovaná do každého detailu. Hráli jsme jako zkušený 4 členný tým a vzhledem k navázanosti hádanek, hladkému průběhu a logičnosti úkolů, mi spoustu věcí uteklo. Hned bych šla znova a jen ve dvou, abych si hru vychutnala se vším všudy. Ne vždy je dobré hrát o čas. Tato hra si zaslouží prožití! Za náš tým jednoznačně doporučuji zkušeným dvojicím a nováčkům i ve více lidech.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lucie - Exit Games08.07.2020
Toto byla asi jedna z nejlépe vytvořených her, jakou jsme dosud hráli. Atmosféra byla naprosto skvělá, místnosti perfektně vytuněné a pár nápadů, které jsme jinde neviděli. Tuhle únikovku rozhodně všem doporučujeme!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Igor14.08.2020

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku