Paranormal

Hunter Games
Paranormal
Paranormal
nejlevnější
Obtížnost:

(středně těžká)

Na první pohled vypadám jako normální člověk, ale málokdo ví, kdo doopravdy jsem a co dělám. Mým úkolem je obnovovat rovnováhu mezi naším a alternativními světy. Občas se na některých místech objeví výron ektoplazmatu, který se projevuje zvýšeným výskytem abnormálních jevů. V tom okamžiku nastupuje moje role - přijet na místo a uklidnit situaci. Agentura Paranormal je tu pro vás!

Praha má několik tváří. Ta turistická je naleštěná a běžně známá. Chcete však zažít Prahu trochu jinak? Ze strany, která turistům většinou nabízená není? Máte odvahu podívat se i do míst, která málokdo zná?

Požadované vybavení
Ke hře je vyžadován automobil! Během hry najezdíte cca 50 km po asfaltových silnicích (žádné polní cesty).
Oblečení do přírody. Během hry nachodíte celkem cca 6 km většinou po nezpevněných cestách. S přihlédnutím k aktuálnímu počasí počítejte i s možností případného zašpinění.
Zařízení schopné GPS navigace (stačí chytrý telefon s vhodnou aplikací) a nástroj pro projekci bodu při zadané vzdálenosti a azimutu (např. vhodná aplikace, mapa s buzolou apod.).
Doporučené vybavení
Mobilní připojení k internetu.
Mapu Prahy a okolí (stačí v mobilu).
Psací potřeby (tužka, papír).
Dostatek jídla a pití na cestu.
V případě noční hry vhodnou svítilnu (ideální je čelovka).
Důležité informace ke hře
Absolvování s dětmi nedoporučujeme. Rozhodnutí je však výhradně na rodičích nebo zákonných zástupcích. Text hry a úlohy neobsahují nic nevhodného.
Hru je možné hrát kdykoliv, odvážlivci mohou dokonce vyzkoušet noční verzi — užijete si tak chvílemi až hororovou atmosféru.
Při hře nehrozí žádná rizika nad rámec běžné pěší turistiky v přírodě nebo běžného automobilového provozu, samozřejmě s přihlédnutím ke zvolené denní a roční době.
Celá hra probíhá na území hlavního města Prahy.
Start hry je v Obchodním centru Nový Smíchov na Andělu, doporučujeme zaparkovat auto v podzemních garážích obchodního centra (první 3 hodiny jsou zdarma, o víkendu 5; pro hru bohatě postačí jedna).
Pokud nechcete hrát nebo dohrávat za tmy, je ideální doba pro odstartování cca mezi 9. — 12. hodinou v závislosti na roční době. Pokud budete startovat mimo otevírací dobu obchodního centra, musíte si najít vhodné místo pro zaparkování sami.
Hráči se účastní na vlastní nebezpečí a sami zodpovídají za dodržování všech platných zákonů a předpisů. Hra nenavádí k jejich porušování!
Jízda automobilem slouží pouze k přesunům mezi stanovišti a je při ní zakázáno jakýmkoliv způsobem závodit!
Pokud máte doma pejska a nevadí mu cestování autem, pak ho klidně vezměte s sebou. Ačkoliv hra probíhá na území Prahy, přírody si užije dost. Navíc nikde není zákaz vstupu psů.

JAK HRÁT?

  • Hraješ venku s pomocí aplikace v chytrém telefonu. Budeš-li v koncích, máš k dispozici hned několik nápověd.
  • Cílem hry je vyřešit všechny hádanky v co nejkratším čase.
  • Na voucheru nalezneš odkazy ke stažení mobilní aplikace, která je zdarma na Google Play nebo AppStore. 
  • Pro odemknutí hry vlož do aplikace sedmimístný kód voucheru.
  • Rezervace termínu není nutná. Hraj, když máš čas, náladu a venku je pěkně. Je to jen na tobě. 
Otevírací doba:
kdykoliv
Adresa:
Plzeňská 8, Praha 5-Anděl, 150 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
990
běžná cena: 990 Kč

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku