Lovci Duchů – Zakletá Stezka

Get Out Fun
Obtížnost:

(středně těžká)

Najděte odvahu a pomozte vyřešit záhadnou smrt člena rodiny! Procházka Braunovým Betlémem vám odhalí krásy na oko viditelné i ty, o kterých si mnozí nechají jen zdát. Pomozte nevinným lidem a možná nakonec i sami sobě!
Venkovní úniková hra unikátním způsobem propojuje virtuální realitu se světem kolem nás, díky čemuž si ji užijete na maximum. Hru je možné hrát ve dne i v noci. V noci je hra o něco těžší.

Zakletá stezka:
Mám pro vás další případ! Jsem si téměř jist že tohle spadá do našeho oboru. Pozorně poslouchejte.

Dva sourozenci hledali nadpřirozené věci, ale tenhle výlet se jim stal osudným, přežil jen jeden z nich a ten, nebo spíše ta, nás teď žádá o pomoc. Je dost vyděšená. Můžete se na to mrknout? Sejde se s vámi na parkovišti k Braunovu Betlému.

Buďte ale opatrní a pokud máte dost odvahy, zkuste jít v noci! Bude méně lidí a vy nebudete tolik podezřelí. Však víte, že běžní smrtelníci pro tuhle práci nemají moc pochopení.

 

Střední obtížnost si skvěle užije skupina začínajících nebo středně pokročilých únikovkářů, kteří si chtějí zpestřit procházku po Braunově betlému. Hra je vhodná pro milovníky přírody, děsivých příběhů, pejskaře, jezdce na koních. Naopak není vhodná pro maminky s kočárky, malé děti, cyklisty.

Místo: parkoviště Braunův Betlém, Dvůr králové nad Labem, 544 01 Hřibojedy, GPS: 50.3984733N, 15.8413322E

Vzdálenost: 4 km

Trvání hry: cca 3 h

Otevírací doba:
Kdykoli
Adresa:
Braunův Betlém (parkoviště) , Dvůr králové nad Labem, 544 01
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1099
běžná cena: 1 099 Kč

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku