SawEndorfin World

Obtížnost:

(nejtěžší)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Jste chyceni do smrtící pasti. Většina lidí si neváží svého života, to se ale u nás změní. Hra nabízí unikátní technická řešení, ze kterých vám naskočí husí kůže. Žádné zařízení ve hře není imitací či dekorace, ale reálně fungující past.

Otevírací doba:
PO-NE 9:00-21:00
Adresa:
Petrohradská 216/3 , Praha 10, 101 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1350
běžná cena: 1 700 Kč

Recenze

7 recenzí
Velmi technicky propracovaná hra plná elektronických vychytávek. Autentičnost by nemohla být lepší. Spíše doporučuji zkušeným řešitelům. Vzhledem k tomu, že je hra vedena vaším věznitelem, jako ve filmu, kterým se hra inspiruje, poradí si i nováček. Spolupráce všech hráčů je zde opravdu na místě :)

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lucie - Exitgames.cz15.10.2018
Hráli jsme Freddy Kruegera a Saw a bylo to naprosto úžasné. Velmi pěkný prostory, vynikající atmosféra a zajímavé hádanky. Velmi moderní escape-roomy, které překvapí každého! Rozhodně doporučuji, stoji to za to. Navíc mají pěkný bar s občerstvením.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Ivan17.04.2019
Užasná atmoška. Vymakane a genialni zpracovani. Technicky dobre vymyslene.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Patrik16.04.2019
V jeden den jsme s přáteli navštívili tři únikové hry: Titanic, Fredfy Kruger a Saw. Máme odehráno zhruba různých her. Na začátek nutno říct, že všechny tři hry maji skvělý design. Žádné bakelitové rekvizity apod. SAW - Naprosté nadšení!!! Tuto hru řadím jako druhou nejlepší co jsem kdy hrál. Pokud jste viděli filmovou sérii SAW budete nadšeni. Vse bylo skvěle zpracované, napínavé a z reálně vypadajících smrticích zařízení jsme měli husí kůži. Ke hře je třeba velké spolupráce členů týmu od začátku do konce. Závěr hry senzační. Opravdu celkově skvělé!!!!!!!!! Největší zklamání je, že si totu hru nemůžeme zahrát znovu... byla perfektní!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Dan16.04.2019
Velmi pěkně zpracovaná úniková hra, která nás výborně dostala do atmosféry:) Vychytané dekorace a úkoly. Výborně jsem se pobavila, za mě mohu jen doporučit!

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Eva03.04.2019
Minulý týden jsem měl možnost vyzkoušet hned dvě únikové hry v Endorfinu a byl jsem v obou případech nadšen. První byla podle filmu SAW a s partou jsme si to náramně užili. Druhý únik byl už individuální a to z márnice - prostě libůstka :-) Naštěstí jsme měli super obsluhu a instruktáž od Zuzky, která nás večerem skvěle provedla a ani jeden z nás v márnici nezůstal :-) Za to jí patří velký dík! :-)

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jakub D.01.04.2019
Myslím si, že pokud není hráč nějak zkušený s unikovkama, tak se mu může jevit tahle hra jako jedna z těch těžších. Je to hodně o spolupráci, takže to chce dobře sehraný tým. Nicméně atmosféra je fakt super - repliky parádní :)

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Zuzana M.30.09.2018

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku