Sleva
klasická
hororová
Saw
Saw Saw Saw
nejlevnější
Otevírací doba:
PO-NE 9:00-21:00
Adresa:
Petrohradská 216/3 , Praha 10, 101 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Obtížnost:

(zkušený řešitel)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Typ hry:
Téma hry:

Jste chyceni do smrtící pasti. Většina lidí si neváží svého života, to se ale u nás změní. Hra nabízí unikátní technická řešení, ze kterých vám naskočí husí kůže. Žádné zařízení ve hře není imitací či dekorace, ale reálně fungující past.

Číst více
Cena EXITGAMES.cz:
1350
běžná cena: 1 700 Kč

Podobné únikové hry

Sleva
Freddy Krueger
klasická
hororová
Spokojeně jste ulehli do postele a usnuli. Ovšem do vašeho poklidného snu se vkradl Freddy Krueger a snaží se Vás zabít. Máte 60 minut na to, abyste  se z této noční můry probudili,...
Cena od: 1 350 Kč / skupina
zobrazit hru
Sleva
Márnice
klasická
hororová
Márnice je unikátní úniková místnost pouze pro jednu osobu. Musíte se spolehnout jen sami na sebe a pokusit se uniknout z tajemného prostoru. Místnost Márnice máme ve...
Cena od: 450 Kč / skupina
zobrazit hru
Lovci Duchů - Ohnivé Proroctví
venkovní
hororová
Najděte odvahu a pomozte vyřešit záhady, ve kterých mohou mít prsty duchové! Obyčejná procházka královskou oborou se může změnit v nezapomenutelný zážitek. Zabraňte požáru...
Cena od: 1 099 Kč / skupina
zobrazit hru
Lovci Duchů – Duch lesa
venkovní
hororová
Dodejte si odvahy a vydejte se po stopách, které se objevují ve snu! Na tomto případu je něco divného. Příjemná procházka Klánovickým lesem se může rázem stát...
Cena od: 1 099 Kč / skupina
zobrazit hru

Recenze únikové hry

18 recenzí
Velmi technicky propracovaná hra plná elektronických vychytávek. Autentičnost by nemohla být lepší. Spíše doporučuji zkušeným řešitelům. Vzhledem k tomu, že je hra vedena vaším věznitelem, jako ve filmu, kterým se hra inspiruje, poradí si i nováček. Spolupráce všech hráčů je zde opravdu na místě :)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lucie - Exitgames.cz15.10.2018
tak tade dneska jsem se rozhodl navstvit tuto unikovku ale to ce me cekalo byla ta neveci picovina kterou jsem kdy videl je t ot ak lehky ze jsem se NUDIL nikdy a nikdy nikomu nedorujte tuhle sracku davám -1/10.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Pevel Radek05.06.2024
Velice jsme si tento jedinečný zážitek užili. Hra byla propracovaná do nejmenších detailů. Vše bylo jako reálné skoro. Hodně se to zmiňuje obtížnost. Jelikož nás bylo 5, tak zas tak obtížná nám tato hra nepřipadala. Ale pár nápověd jsme potřebovali... Hra dle našeho také není zas tak moc strašidelná, i když pro někoho to může být obrovská výzva
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jan Kratochvíle09.01.2022
Jedna z nejtěžších, ale zároveň nejpropracovanějších únikovek, které jsme zatím navštívili. Atmosféra skvělá. Musíte hodně spolupracovat, ale o to je to zajímavější. Hned jsme si koupili poukaz na další hru :)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Andrea18.08.2021
Pro naší bandu tohle byla třetí únikovka a bohužel, obrovské zklamání. Po skvělých recenzích, které jsme měli možnost si přečíst, jsme se ohromně těšili. Obtížnost byla skutečně velká. Nicméně, spousta hlavolamů nám nedávalo smysl. Prostředí bylo fajn, ale opět, čekali jsme daleko větší atmosféru. A slečna na recepci nepatřila mezi nejpříjemnější osoby. Ale ať jenom nehaním, tak prostory, kde se únikovka nachází, jsou skvělé.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Koudy09.06.2020
Možná méně nápověd, aby byl větší adrenalin, ale jinak super
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Marci05.02.2020
Hráli jsme rodina se syny 14, 16let. Kluci nadšení. Pro mě (mámu) až strašidelné, hororové prostředí. Rozhodně nedoporučuji klaustrofobikům a těm, co se bojí při Mlčení jehňátek. S úkoly jsme si poradili, ale potřebovali jsme nápovědu - nicméně spíš proto, že jsme asi 2x nepostřehli, že jsme úkol splnili a hra nás pustila dál - nebyl výrazný signál a my si zbytečně mysleli, že na vyřešení nemůžeme přijít. Personál fajn, zázemí kavárny jsme uvítali.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Levíčkovi07.01.2020
Hru jsem dostal jako darek a popravde jsem od toho moc necekal... nicmene hra me prekvapila svou propracovanosti a atmosferou az jsem se obcas bal, zda je to porad pouze hra :)) uz jsme koupili voucher na dalsi hru!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Mara30.08.2019
Rozhodně navštívím znovu. Přeci jenom jsem neprošel všechny hry a byl jsem spokojený. Personál byl velmi ochotný, vstřícný a profesionální. Děkuji
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Zdeněk 16.08.2019
"Děkujeme za moc krásný zážitek! Naprosto úžasná atmosféra a propracovanost do detailů, obzvlášť hra Saw. Jsou to opravdu jedny z nejlepších únikovek v Praze (vyzkoušeli jsme jich hodně). Hra Saw je nádherně strašidelná a napínavá, je plná napnutých momentů, logických hádanek a skvěle zpracovaných předmětů. Tak akorát obtížné úkoly pro trochu pokročilé hráče. Freddy Krueger je o něco lehčí, ale atmosféra je stále suprová. fanoušky retro horrorů a 80-tých let určitě ocení :) Prostory jsou tak ""vychytané"", že to člověka okamžitě vtáhne do příběhu.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Alexandra Procházková10.06.2019
Skvělá únikovka. Hodina nám utekla šíleně rychle:). Určitě stojí za to vyzkoušet. Milá usměvavá obsluha a super poradce na “drátě”. Těšíme se na další únikovku u vás.:)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Veronika06.05.2019
S přáteli jsme absolvovali hru Saw a vůbec jsme nebyli zklamáni. Máme za sebou již několik desítek her, takže nás už hned tak něco nepřekvapí, ale v tomto případě bych vypíchl zejména dvě věci: 1) zázemí mimo jiné v podobě baru (možnost osvěžit se před hrou nebo po ní vyloženě vítám :)) 2) co se vlastní hry týká, líbí se mi nezbytnost spolupráce mezi účastníky i celkové provedení, zejména jasnost v tom, co je zrovna třeba řešit, občas máme totiž problém se v množství předmětů a šifer vyznat, což tady nebyl problém :) Takže děkujeme!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Martin K.29.04.2019
Hráli jsme Freddy Kruegera a Saw a bylo to naprosto úžasné. Velmi pěkný prostory, vynikající atmosféra a zajímavé hádanky. Velmi moderní escape-roomy, které překvapí každého! Rozhodně doporučuji, stoji to za to. Navíc mají pěkný bar s občerstvením.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Ivan17.04.2019
Užasná atmoška. Vymakane a genialni zpracovani. Technicky dobre vymyslene.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Patrik16.04.2019
V jeden den jsme s přáteli navštívili tři únikové hry: Titanic, Fredfy Kruger a Saw. Máme odehráno zhruba různých her. Na začátek nutno říct, že všechny tři hry maji skvělý design. Žádné bakelitové rekvizity apod. SAW - Naprosté nadšení!!! Tuto hru řadím jako druhou nejlepší co jsem kdy hrál. Pokud jste viděli filmovou sérii SAW budete nadšeni. Vse bylo skvěle zpracované, napínavé a z reálně vypadajících smrticích zařízení jsme měli husí kůži. Ke hře je třeba velké spolupráce členů týmu od začátku do konce. Závěr hry senzační. Opravdu celkově skvělé!!!!!!!!! Největší zklamání je, že si totu hru nemůžeme zahrát znovu... byla perfektní!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Dan16.04.2019
Velmi pěkně zpracovaná úniková hra, která nás výborně dostala do atmosféry:) Vychytané dekorace a úkoly. Výborně jsem se pobavila, za mě mohu jen doporučit!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Eva03.04.2019
Minulý týden jsem měl možnost vyzkoušet hned dvě únikové hry v Endorfinu a byl jsem v obou případech nadšen. První byla podle filmu SAW a s partou jsme si to náramně užili. Druhý únik byl už individuální a to z márnice - prostě libůstka :-) Naštěstí jsme měli super obsluhu a instruktáž od Zuzky, která nás večerem skvěle provedla a ani jeden z nás v márnici nezůstal :-) Za to jí patří velký dík! :-)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jakub D.01.04.2019
Myslím si, že pokud není hráč nějak zkušený s unikovkama, tak se mu může jevit tahle hra jako jedna z těch těžších. Je to hodně o spolupráci, takže to chce dobře sehraný tým. Nicméně atmosféra je fakt super - repliky parádní :)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Zuzana M.30.09.2018

Kde nás najdete

Jak postupovat

Vybereš
si hru
Úniková hra pro partu kamarádů, zaměstnance nebo děti? Začátečníka či ostříleného řešitele? Vybere si každý!
 
Zvolíš si
počet
osob
Průměrná kapacita týmu je 2-5 osob. Nabízíme však i únikové hry pro početnější skupiny či souboje 2 týmů!
 
Zaplatíš
online
Platbu můžeš provést PLATEBNÍ KARTOU či ONLINE PŘEVODEM. Připsána bývá zpravidla do 5-ti minut.
 
Obdržíš
e-mailem
voucher
Obratem po připsání platby obdržíš PDF voucher s instrukcemi pro rezervaci termínu.
 
Využij
voucher do
6 měsíců
Voucher může využít kupující i kdokoliv obdarovaný.