Freddy KruegerEndorfin World

Obtížnost:

(zkušený řešitěl)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Spokojeně jste ulehli do postele a usnuli. Ovšem do vašeho poklidného snu se vkradl Freddy Krueger a snaží se Vás zabít. Máte 60 minut na to, abyste  se z této noční můry probudili, 60 minut, než vás Freddy zabije nejen ve snu, ale i v reálném životě a vy už nikdy znovu neotevřete oči…
Úniková hra na motivy nejslavnějšího hororu osmdesátých let – Noční můry v Elm Street. V naší hře je však méně strachu a více zábavy, takže je vhodná i pro děti od 12 let. Tato hra představuje klasiku v moderním zpracování pro všechny ty, kdo se nebojí, že se neprobudí :).

Otevírací doba:
PO - NE: 09:00 - 21:00
Adresa:
Petrohradská 216/3 , Praha 10, 101 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1350
běžná cena: 1 700 Kč

Recenze

4 recenze
Úniková hra Freddy Krueger určitě stojí za vyzkoušení, zařadil bych ji mezi kvalitnější únikovky. Prostředí je dobře zpracované, úkoly jsou sice občas obtížnější, než se na první pohled zdá, ale vše se nakonec dalo s nějakou nápovědou vyřešit. Asi je lepší nižší počet účastníků vzhledem k velikosti prostor.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lukáš15.05.2019
Vyborna zabava, skusili sme Titanic a Fredyho, u oboch sme sa vyborne bavili Moc dakujeme:) prideme zas

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Denisam02.05.2019
Hráli jsme Freddy Kruegera a Saw a bylo to naprosto úžasné. Velmi pěkný prostory, vynikající atmosféra a zajímavé hádanky. Velmi moderní escape-roomy, které překvapí každého! Rozhodně doporučuji, stoji to za to. Navíc mají pěkný bar s občerstvením.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Ivan17.04.2019
V jeden den jsme s přáteli navštívili tři únikové hry: Titanic, Fredfy Kruger a Saw. Máme odehráno zhruba různých her. Na začátek nutno říct, že všechny tři hry maji skvělý design. Žádné bakelitové rekvizity apod. FREDDY KRUGER - Zde se opravdu ocitnete přesně ve stylizaci filmů o Freddym z 80. let. Hra je trochu těžší než Titanic. Atmosféra je rozhodně napínavá a lehce mrazivá. S některými úkoly jsme potřebovali trochu pomoci, což byla škoda.

Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Dan16.04.2019

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku