V zakletí času

Get Out Fun
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Ze století do století se tu dostanete několika kroky – Praha je totiž ve skutečnosti obří stroj času!

Procházíte se s rodinkou rádi historickou Prahou? A co si takovou procházku pro jednou zpestřit tím, že během ní hrdinsky zachráníte časoprostor? Sestavte tým přátel, kolegů, případně manželů, dětí, babiček nebo jiných rodinných příslušníků a vypravte se spolu s Get Out Fun za dobrodružstvím v kulisách stověžatého města.

Projděte napříč staletími a najděte bod zlomu, kdy začal být čas nestabilní. Podaří se vám čas napravit a zachránit svět? Hra vás provede po nejznámějších turistických místech Prahy a dozvíte se při ní spoustu zajímavostí. Střední obtížnost si užijí i rodinky s dětmi, těžkou variantu ocení všichni, kdo si rádi lámou hlavu s šiframi a rafinovanými hádankami.
Trasa cca 2km
Délka hry cca 3h

Otevírací doba:
Denní doba
Adresa:
Staroměstské náměstí, Praha, 110 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1290
běžná cena: 1 490 Kč

Recenze únikové hry

6 recenzí
Hezké a moderní zpracování aplikace přes kterou se úniková hra hrála. Samotná hra byla zábavná a poučná. Navíc v této době, je to super nápad jak se dostat z uzavřeného bytu na čerstvý vzduch a užít si čas venku.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Martina15.11.2020
https://www.exitgames.cz/seznam-unikovych-her/get-out-fun
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Martina15.11.2020
Po pravdě řečeno dost zklamání - za tu cenu, která není moc odlišná od "velkých" vnitřních únikovek. Celá hra je striktně lineární a odehrává se ve stylu splňte nějaký úkol (něco spočítejte atd.) proložené šiframi. První půlka hry se odehrává na Staroměstském náměstí, pak se trochu posune do okolí. Ani samotná aplikace nijak nepomáhá vtáhnutí do příběhu (který sám o sobě nijak propracovaný není), jen text a zadávání odpovědí. Za tu cenu bych čekal lepší budování atmosféry (namluvení, videa), zapojení živého operátora např. po telefonu a nápaditější trasa. Pokud jste někdy hráli nějakou "pátračku", která je dost často k dispozici v různých městech zdarma, tak toto je podobná, možná mírně lepší úroveň.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jindrich Sarson12.10.2020
S rodinou jsme společně vyrazili vyzkoušet hru a netradiční výlet se proměnil v krásně strávené chvilky v Praze. Doporučuji
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Vašek20.07.2020
Skvělá hra, hráli kluci ve věku 12 let a museli občas pomoci dospělí. V době,kdy není v Praze moc cizinců je to super, jinak asi celkem náročné se proplétat mezi cizinci .Vřele doporučuji
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Šárka Marková09.07.2020
Hra byla zábavná a krásně nás provedla Prahou. Ze začátku jsme měli problémy se hrou, ale po telefonické domluvě fungovalo vše jak mělo. Děkuji za vstřícný přístup ze strany tvůrců hry ! :)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jirka14.02.2020

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku