V zakletí času

Get Out Fun
Obtížnost:

(pokročilý řešitel)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Ze století do století se tu dostanete několika kroky – Praha je totiž ve skutečnosti obří stroj času!

Procházíte se s rodinkou rádi historickou Prahou? A co si takovou procházku pro jednou zpestřit tím, že během ní hrdinsky zachráníte časoprostor? Sestavte tým přátel, kolegů, případně manželů, dětí, babiček nebo jiných rodinných příslušníků a vypravte se spolu s Get Out Fun za dobrodružstvím v kulisách stověžatého města.

Projděte napříč staletími a najděte bod zlomu, kdy začal být čas nestabilní. Podaří se vám čas napravit a zachránit svět? Hra vás provede po nejznámějších turistických místech Prahy a dozvíte se při ní spoustu zajímavostí. Střední obtížnost si užijí i rodinky s dětmi, těžkou variantu ocení všichni, kdo si rádi lámou hlavu s šiframi a rafinovanými hádankami.
Trasa cca 2km
Délka hry cca 3h

Otevírací doba:
Denní doba
Adresa:
Staroměstské náměstí, Praha, 110 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1290
běžná cena: 1 490 Kč

Recenze únikové hry

1 recenze
Hra byla zábavná a krásně nás provedla Prahou. Ze začátku jsme měli problémy se hrou, ale po telefonické domluvě fungovalo vše jak mělo. Děkuji za vstřícný přístup ze strany tvůrců hry ! :)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jirka14.02.2020

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku