Galactic Pioneers

Mindmaze
klasická
fantasy
Galactic Pioneers
Galactic Pioneers Galactic Pioneers Galactic Pioneers
nejlevnější
Otevírací doba:
PO - NE: 10:30 - 22:30
Adresa:
Balbínova 32, Praha 2, 120 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Obtížnost:

(zkušený řešitel)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Typ hry:
Téma hry:


Vydejte se na palubě vesmírné lodi Galactic Pioneer do hvězdného systému Elpida a kolonizujte novou planetu. Jako dobrovolníci jste se vydali na mezihvězdnou misi, avšak cestou se stalo cosi nepředvídatelného a nyní je celá výprava v ohrožení!

Čeká na vás více jak 50 speciálně navržených rekvizit, zvukové a světelné efekty reagující na váš postup hrou, na 400 senzorů, tlačítek a obrazovek a prostředí plně kontrolované počítačem. A to všechno jsme dali dohromady, abychom pro vás připravili co nejrealističtější sci-fi zážitek!

Vlivem klimatických změn, válčení a přelidnění je Země zničená. Lidstvo se ji chystá opustit. Brzy. V naší galaxii byla objevena skupina planet, kde by lidé mohli žít. Všechny jsou ale tisíce světelných let daleko. Jste součástí specializovaného týmu, který velí lodi Galactic Pioneer - technologicky nejvyspělejší vesmírné lodi, která byla kdy postavena. Lidstvo je připraveno opustit naši sluneční soustavu. A to s cílem kolonizovat obyvatelnou planetu. 
Tisíce mužů a žen cestují v kryogenním spánku napříč galaxií, aby pro lidskou rasu našly nový domov. Avšak během cesty se stalo cosi nečekaného, co ohrožuje celou misi! Zdá se, že umělá inteligence lodi není schopná onen problém sama vyřešit. Proto jste byli ze svého spánku probuzeni. Připravte se na mezihvězdné dobrodružství! Zachraňte misi a zajistěte lidstvu budoucnost!

Číst více
Cena EXITGAMES.cz:
2090
běžná cena: 2 090 Kč

Podobné únikové hry

Sleva
Experiment
klasická
fantasy
Praobyčejné dveře, které nepředstavují vchod do jiného světa. Všechno nevypadá tak, jak bývá popisováno v populárních fantastických knížkách....
Cena od: 1 150 Kč / skupina
zobrazit hru
Hvězdný element
klasická
fantasy
Zažijte skutečné meziplanetární dobrodružství! Během jedné hodiny se ocitnete ve starověké egyptské pyramidě, kajutě kosmické lodi i záhadné mimozemské lodi. Hra...
Cena od: 1 390 Kč / skupina
zobrazit hru
Nautilus
klasická
fantasy
Profesor Baron Emmanuel von Katzenstein und Kartoffelberg je génius, vynálezce, dobrodruh, průzkumník a blázen. A také zámožný muž, od kterého jste obdrželi dopis, v němž vás...
Cena od: 2 090 Kč / skupina
zobrazit hru
Bav se v Kladně
venkovní
fantasy
Přeneste se do dob minulých a poznejte Kladno jinak! Možná tudy chodíte každý den do práce nebo do školy, ale napadlo vás, jak to tady vypadalo dřív? Že vaše oblíbené...
Cena od: 1 090 Kč / skupina
zobrazit hru

Recenze únikové hry

4 recenze
Hra se nám celkem líbila, ale nějak jsme se nemohli dostat do děje. A ve dvou to bylo dost náročné, což neberu jako chybu únikovky.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Dana Fridrichová04.11.2021
Super zazitek, vyborne kulisy a smysluplne ukoly i v ramci zapletky (zadne ukoly pro ukoly). Hodne stoji na teamove praci a optimalne to chce alespon 4 lidi.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Row14.09.2020
Jedna z nejlepších únikovek, na které jsme byli.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Veronika Ondrášková27.01.2020
Milovníci sci-fi by určitě neměli Galactic Pioneers vynechat. Mám pocit, že je trochu nešvarem většiny krásně vybavených únikovek rezignovat na úkoly, které musí tým řešit. Asi se počítá, že se bude kochat prostředím a nezbyde čas na nějaké hlavylámání :-). Chvíli to tak jde, ale potom nás už začal unavovat systém přečti hodnotu, zadej hodnotu, nastav číslo, splň pokyn... Pro firemní teambuilding ale ideální hra a vzhledem k neopakovatelné atmosféře hru řadím mezi nejlepších 20 %, které jsem doposud navštívil.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Marvin20.08.2019

Kde nás najdete

Jak postupovat

Vybereš
si hru
Úniková hra pro partu kamarádů, zaměstnance nebo děti? Začátečníka či ostříleného řešitele? Vybere si každý!
 
Zvolíš si
počet
osob
Průměrná kapacita týmu je 2-5 osob. Nabízíme však i únikové hry pro početnější skupiny či souboje 2 týmů!
 
Zaplatíš
online
Platbu můžeš provést PLATEBNÍ KARTOU či ONLINE PŘEVODEM. Připsána bývá zpravidla do 5-ti minut.
 
Obdržíš
e-mailem
voucher
Obratem po připsání platby obdržíš PDF voucher s instrukcemi pro rezervaci termínu.
 
Využij
voucher do
6 měsíců
Voucher může využít kupující i kdokoliv obdarovaný.