Šance žít (online hra)

Chess KEY Room
Šance žít (online hra)
Šance žít (online hra) Šance žít (online hra) Šance žít (online hra)
nejlevnější
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Zažijte novou online zkušenost s únikovou hrou, kterou můžete hrát s kýmkoli, a to přímo z vašeho křesla. Vyzkoušejte úžasné on-line dobrodružství v oblasti únikových her. Fascinující hra s českými titulky, kterou můžete hrát z pohodlí domova i s vašimi přáteli z různých koutů republiky či světa.
Hrou vás provází vzdělávací videa, která se v případě, že hrajete na rekord, dají přeskočit.

PŘÍBĚH: V roce 2000 byla slavnostně zakopána časová kapsle, která byla po 20ti letech otevřena a skrývá tajné dokumenty s názvem SARS - COV-2. Jak se tam tyto složky dostaly a co v nich je?

CO POTŘEBUJETE: kvalitní připojení, sdílení obrazovek (Skype, Zoom, aj), partu odhodlaných přátel

Otevírací doba:
Nonstop - jedná se o online hru
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
399
běžná cena: 499 Kč

Recenze únikové hry

9 recenzí
Hra byla obtížnější, ale na vše jsme přišli a moc jsme si hru užili. Dobře udělaná hra. Parta vysokoškoláků
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Andrea16.04.2021
Pro mě 13 letího kluka to bylo velmi těžký.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
TomášCikhart10.04.2021
První online únikovka, se kterou jsem měl tu čest. Pěkná hra, zabavila nás na dvě hodiny. Obtížnost je spíše nižší, zábava a zážitek výborné. Chtěl bych vyzdvihnout výborně a rychle fungující zákaznickou podporu, otázku k zaslanému voucheru vyřešili okamžitě.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Karel04.03.2021
Moje první únikovka vůbec, takže nemám moc s čím porovnat, ale skvěle se k dnešní době tematicky hodí. Rozhodně jsem si to celé užil.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Matouš Zoulík27.10.2020
V současné době je tato únikovka velice příjemným způsobem, jak se zabavit a určitě Vám ji vřele doporučuji. Moc se nám líbila. Ze začátku jsme ztratili malinko času, ale ve výsledku je časový limit dostačující a úkoly nejsou příliš těžké. Je zde k dispozici i nápověda, takže se nemusí bát ani naprostý začátečník. Děkuji za zážitek a přeji hodně úspěchu v budoucnu, rád Vás s partou opět podpoříme! :)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Ondra K.27.10.2020
Moje první on-line únikovka a moc se povedla! Všichni jsme hráli z pohodlí domova a hrou se prokousali úspěšně. Úkoly jsou tak akorát těžké a na ničem se vyloženě nezaseknete (mate k dispozici i nápovědy). Časového limitu se vůbec nemusíte obávat - bohatě nám to stačilo. A za ty peníze je to opravdu skvělé rozptýlení v této koronavirové době. :) Jen jedna rada - pokud spustíte hru a dáte si tam pauzu tak Vám i přesto běží čas, tak na to pozor!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Beru27.10.2020
Naše první on-line únikovka a byli jsme nadšení! Mohl se účastnit i člen na druhé straně polokoule! Hra je moc krásně zpracovaná, úkoly jsou logické a videa Vás i něco naučí. Mohu jen doporučit. Komunikace ohledně instrukcí proběhla naprosto bez problémů.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Mal27.10.2020
Moc hezky zpracovaná edukativní videa. Hru jsem stihli jen tak tak a dala nám celkem zabrat. Raději si udělejte 2-3h času, ať si hru užijete stejně jako my.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lenka27.10.2020
Jako naši první online únikovku jsme hráli "Šance žít" a musíme říct, že je moc povedená. Celá hra byla dobře vymyšlená, s profesionální grafikou včetně videí. Úkoly byly přiměřeně těžké. Celá hra měla také jednotný příběh od začátku do konce. A cena je úplně krásná, když se podělí hráči z týmu, vyjde to skoro zadarmo. Dalším online únikovkám nasadila tato hra laťku opravdu vysoko.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Eleanor Polárka19.10.2020

Přidejte svou recenzi


K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku