Tajný experiment

TRAP CATCH
Sleva
klasická
fantasy
Tajný experiment
Tajný experiment Tajný experiment Tajný experiment Tajný experiment Tajný experiment
nejlevnější
Otevírací doba:
PO-NE: 10:00-20:00
Adresa:
Na Smetance 4, Praha 2, 120 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Typ hry:
Téma hry:

Šílený vědec pan Walter touží po zničení světa. V Praze se prý nachází jeho tajná chemická laboratoř s velmi nebezpečným virem, který by znamenal zkázu lidstva během pár minut. Navlékněte ochranné brýle a přijďte odhalit tajný experiment!

Číst více
Cena EXITGAMES.cz:
1099
běžná cena: 1 299 Kč

Podobné únikové hry

Sleva
Experiment
klasická
fantasy
Praobyčejné dveře, které nepředstavují vchod do jiného světa. Všechno nevypadá tak, jak bývá popisováno v populárních fantastických knížkách....
Cena od: 1 150 Kč / skupina
zobrazit hru
Galactic Pioneers
klasická
fantasy
Vydejte se na palubě vesmírné lodi Galactic Pioneer do hvězdného systému Elpida a kolonizujte novou planetu. Jako dobrovolníci jste se vydali na mezihvězdnou misi, avšak cestou se stalo cosi...
Cena od: 2 090 Kč / skupina
zobrazit hru
Hvězdný element
klasická
fantasy
Zažijte skutečné meziplanetární dobrodružství! Během jedné hodiny se ocitnete ve starověké egyptské pyramidě, kajutě kosmické lodi i záhadné mimozemské lodi. Hra...
Cena od: 1 390 Kč / skupina
zobrazit hru
Nautilus
klasická
fantasy
Profesor Baron Emmanuel von Katzenstein und Kartoffelberg je génius, vynálezce, dobrodruh, průzkumník a blázen. A také zámožný muž, od kterého jste obdrželi dopis, v němž vás...
Cena od: 2 090 Kč / skupina
zobrazit hru

Recenze únikové hry

8 recenzí
Vydařená hra s několika originálními řešeními, sice jsme byli dost tragičtí (jen ve dvou lidech a jeden navíc úplný začátečník), ale i tak se hra líbila ... a to hodně.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Pavel13.11.2021
Moc se nám líbil systém nápověd, který nenutí ani neruší tím, že by Vám někdo volal v průběhu řešení a vytrhnul Vás ze zamyšlení. Úkoly byly povedené a bylo jich hodně, obtížnost tak akorát. Maximální vstřícnost. Pokud do kritérií započtu i dopolední cenu, tak to byla nejlepší únikovka, na které jsme byli. Rozhodně doporučuji. Mohli jsme dokonce hru dohrát, ikdyž jsme o 10 minut přetáhli.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Dan M.12.02.2019
Moc dobrá únikovka. Prima úkoly, každý se mohl zapojit, protože to nejde lineárně. Moc jsme si to užili. Škoda, že nemůžeme jít znovu... :-))
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jana04.09.2018
Velice povedená hra, která hráče zatáhne do prostředí chemické laboratoře. Neotřelé úkoly, které nápaditě využívaly možnosti poskytované vybavením laboratoře. Jen škoda, že jsme se na jedné věci zasekli a pak už jen bezmocně čekali, než budeme moct pokračovat. Za mne skvělá hra, nelze než doporučit, přijďte a zažijte sami.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Vojta17.06.2018
Přišli jsme, viděli jsme... unikli jsme. Nutno říct, že prostředí je pěkně udělané. Vlastní chybou jsme se zasekli na jednom úkolu, protože jsme si něco zablokovali, tak jsme tam chvíli stáli a bezmocně koukali, než budeme zase odbloknutý. Jinak bychom mohli střihnout rekord. Nestřihli. Ale hru jsme si užili. A myslím, že chci domů žlutý oblek, který jsme během hry potkali...
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Dobra17.06.2018
Umístěna na hezkém místě, prostředí je dobře využité, roommasterovi bylo chvílemi hůře rozumět, ale podstatné jsme pochopili. Úkoly byly ojedinělé a zajímavé! Rekord nám unikl o pár minut. Za mě super!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Malvína17.06.2018
Tajný experiment je celkem očekávatelně chemicky laděná úniková hra. Po úvodních instrukcích jsem se trošku bál, že tady půjde o zdraví (nemíchat kapaliny, nepít...), ale ředění kyseliny sírové, nabírání kyseliny chlorovodíkové pipetou a podobné úkony se tady naštěstí neprovádějí. Když se podaří najít tu správnou "linii", tak má hra spád, až je vám líto, že už končí, byť máte ještě spoustu času k dispozici. Úkoly jsou nápadité, i když jedna věc nás trošku zmátla, čímž nechci říci, že bychom úkol jinak vyřešili. Atmosférou připomíná Tajný experiment spíše prostředí z hodiny chemie než vědeckou laboratoř a příběh o viru jsem v průběhu hry trochu postrádal, ale to mohlo být i soustředěním se na jednotlivé úkoly. Příjemný je tady poměr cena/výkon. V tomto ohledu jedna z nejlepších her v Praze.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Kabelkáři04.05.2018
Toto byla naše druhá hra od stejné firmy a byli jsme opět nadšení! :) Hra je logická, hádanky jsou kreativně vymyšlené, určitě doporučujeme!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Alena07.03.2018

Kde nás najdete

Jak postupovat

Vybereš
si hru
Úniková hra pro partu kamarádů, zaměstnance nebo děti? Začátečníka či ostříleného řešitele? Vybere si každý!
 
Zvolíš si
počet
osob
Průměrná kapacita týmu je 2-5 osob. Nabízíme však i únikové hry pro početnější skupiny či souboje 2 týmů!
 
Zaplatíš
online
Platbu můžeš provést PLATEBNÍ KARTOU či ONLINE PŘEVODEM. Připsána bývá zpravidla do 5-ti minut.
 
Obdržíš
e-mailem
voucher
Obratem po připsání platby obdržíš PDF voucher s instrukcemi pro rezervaci termínu.
 
Využij
voucher do
6 měsíců
Voucher může využít kupující i kdokoliv obdarovaný.