Pražské zajímavosti - V zakletí času

Get Out Fun
Obtížnost:

(středně těžká)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Vydejte se s rodinou, kolegy či přáteli napříč staletími a nalezněte v dějinách bod, kdy se čas destabilizoval. Jeho současná nestabilita totiž každou vteřinou nabývá na síle a reálně hrozí, že brzy zcela pohltí prostor, ve kterém žijeme. Abyste zvrátili chod dějin a poskytli nenarozeným generacím budoucnost, musíte projít minulostí, dát času řád a zachránit náš svět.
Podaří se vám hrdinský kousek? Zachráníte časoprostor?
Hra vás provede nejznámějšími turistickými místy Prahy a ukáže vám spoustu zajímavostí. Střední obtížnost si užijí i rodiny s dětmi, zatímco těžkou variantu ocení především ti, kteří si rádi lámou hlavu s šiframi a jinými rafinovanými hádankami. Čas letí!

Dobré vědět:
Hru je možné hrát kdykoliv, v noci doporučujeme kvalitní baterku nebo čelovku.
Hra na čas vás může snadno dostat do tempa, ale důležité je vyřešit vše.
Hra není náročná na datové připojení, je zapotřebí jen stáhnout hru o velikosti cca 20 MB.
Doporučujeme mít s sebou nabitý mobilní telefon, případně power banku.

Nákup poukazu doporučujeme alespoň 24h před plánovaným startem hry.

Trasa: cca 2km
Délka hry: cca 3h

Střední varianta je vhodná pro začínající, nebo středně pokročilé únikovkáře, kteří rádi zapojí mozkové závity a nerozhodí je ani neustálý časový posun skrz všechna časová pásma.
Těžkou variantu doporučujeme zkušenějším únikovkářům, kteří se nezaleknou záludných úkolů a při tom je nerozhodí ani neustálý časový posun skrz všechna časová pásma.

Otevírací doba:
Kdykoli
Večer doporučujeme vzít si baterku.
Adresa:
Staroměstské náměstí, Praha, 110 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1299
běžná cena: 1 299 Kč

Recenze únikové hry

6 recenzí
Hezké a moderní zpracování aplikace přes kterou se úniková hra hrála. Samotná hra byla zábavná a poučná. Navíc v této době, je to super nápad jak se dostat z uzavřeného bytu na čerstvý vzduch a užít si čas venku.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Martina15.11.2020
https://www.exitgames.cz/seznam-unikovych-her/get-out-fun
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Martina15.11.2020
Po pravdě řečeno dost zklamání - za tu cenu, která není moc odlišná od "velkých" vnitřních únikovek. Celá hra je striktně lineární a odehrává se ve stylu splňte nějaký úkol (něco spočítejte atd.) proložené šiframi. První půlka hry se odehrává na Staroměstském náměstí, pak se trochu posune do okolí. Ani samotná aplikace nijak nepomáhá vtáhnutí do příběhu (který sám o sobě nijak propracovaný není), jen text a zadávání odpovědí. Za tu cenu bych čekal lepší budování atmosféry (namluvení, videa), zapojení živého operátora např. po telefonu a nápaditější trasa. Pokud jste někdy hráli nějakou "pátračku", která je dost často k dispozici v různých městech zdarma, tak toto je podobná, možná mírně lepší úroveň.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jindrich Sarson12.10.2020
S rodinou jsme společně vyrazili vyzkoušet hru a netradiční výlet se proměnil v krásně strávené chvilky v Praze. Doporučuji
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Vašek20.07.2020
Skvělá hra, hráli kluci ve věku 12 let a museli občas pomoci dospělí. V době,kdy není v Praze moc cizinců je to super, jinak asi celkem náročné se proplétat mezi cizinci .Vřele doporučuji
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Šárka Marková09.07.2020
Hra byla zábavná a krásně nás provedla Prahou. Ze začátku jsme měli problémy se hrou, ale po telefonické domluvě fungovalo vše jak mělo. Děkuji za vstřícný přístup ze strany tvůrců hry ! :)
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Jirka14.02.2020

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku