Zrcadla magie

ESCAPIA WORLD
Obtížnost:

(zkušený řešitěl)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:


ZACHRAŇTE MAGII!

Kouzla téměř úplně zmizela z našeho světa. To proto, že všechna byla odhalena a všechny magické objekty byly nalezeny a shromážděny tajnou organizací – Ligou stínů. Po celá staletí horečně pracovali na získání všech magických předmětů do svého vlastnictví jen proto, aby rostla jejich moc a vliv!

Váš tým je součástí skupiny aktivistů „Free Magic!“. Vaším úkolem je proniknout do tajné skrýše Ligy stínů a ukrást legendární magický předmět nazvaný Arcanum. Nikdo přesně neví, jak vypadá a jaké schopnosti má, ale proroctví říká, že může znovu uvolnit veškerou magii zpět pro všechny! Nicméně rituál uvolnění magie je možné provést pouze během jedné hodiny každých 250 let, když nastane správná konstelace hvězd. Ta se právě blíží.

Pospěšte! Pokud vám dojde čas, magie bude ztracena další stovky let.

Otevírací doba:
PO - NE: 10:00 - 22:00
Adresa:
Opatovická 4, Praha 1, 110 00
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
1390
běžná cena: 1 390 Kč

Recenze únikové hry

5 recenzí
Velice profesionálně zpracovaná hra na kvalitní úrovni. Čisté prostředí, hezká recepce a nápadité šifry. Logické úkoly, postřeh a technické zpracování je použito velmi citlivě a vyváženě. Obtížnost tak akorát pro zkušený tým. V případě nutnosti je zde připravena originálně podaná nápověda. Za tým Exit Games je toto hra, která nesmí chybět ve vašem "play listu".
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lucie - Exit Games19.06.2020
Skvělá hra plná nejen originálních prvků.. paradoxně se vám z ní nebude chtít vůbec uniknout ????. A každý, komu to alespoň trošku pálí, se zde doslova zhlédne v zrcadlech magie.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Lenka Kop.22.06.2020
Svěží, nová únikovka v Praze, co stojí za vyzkoušení. Neotřelé nápady a kvalitní realizace. Děkujeme za příjemný zážitek, budeme doporučovat dál!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Pavel a Petra Jah. 22.06.2020
Báječná úniková hra v Praze, kde člověk na hodinu opravdu zapomene na realitu a užije si magický příběh Zrcadla Magie. K tomu skvělá obsluha, příjemné prostředí, super lokalita. Všem doporučuji!
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Zdeněk P. 22.06.2020
Velmi příjemná obsluha, poutavý úvod do příběhu s puncem tajemna. Hra je dobře zpracována, jednotlivé hádanky na sebe navazují a prostředí autentické. Je vidět, že se tady "někdo" snažil. S kamarádkou jsme si to užily, i když jsme potřebovaly pomoct. Navíc bonus, že je to v centru.
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Eva Š. 22.06.2020

Přidejte svou recenzi


Kde nás najdete

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku