Pod lupou (online hra)

Pod Klobukom
Obtížnost:

(zkušený řešitěl)
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:

Pokoř nejsložitější z našich online šifrovačiek.
10 nápaditých šifer je připraveno, aby provětrali tvé mozkové závity. S přáteli / kolegy nemusíte sedět spolu v jedné místnosti. Všichni členové týmu se do herní aplikace mohou připojit ze svého zařízení. Hra skutečně není nednoduchá. Podaří se ti tuto výzvu zvládnout se ctí?
 

Příběh:
V budově zhasínají světla a poslední člen úklidové služby opouští prostory. Společnost Zverexit sleduješ už pár dní. Pokaždé ten samý scénář – po desáté zde není ani noha. Dnes jsi se konečně odhodlal vstoupit. Kráčíš k budově a v hlavě si promítáš všechny okolnosti, které tě dostali až sem: anonymní list pod dveře redakce, karanténa v záhadném domě, důkladně zašifrované odkazy, na konci kterých byla obálka s dopisem a vstupní kartou k firmě, kam nyní kráčíš. Je společnost Zverexit skutečně pouze krytím pro organizaci vyvíjející biologické zbraně? Přesně taková investigace dělá pro tebe z novinařiny více než jen práci. Další kapitola tvého dobrodružství se právě začíná.

Délka hry: 3 – 4 hod
Počet šifer: 10
Počet hráčů: 2 – 5
Hra vhodná od 15 let
Vhodná i jako interiérová (online) forma teambuildingu

Po zakoupení hry obdržíte voucher. Kód uveden na voucheru vám umožní rezervaci termínu hry přímo na stránkách poskytovatele. Po rezervaci termínu dostanete e-mail s přihlašovacími údaji do herní aplikace.

Otevírací doba:
Kdykoli
Ověření volných termínů:
+420 778 001 091Provozní doba infolinky: Po-Ne, 9-18:00
Cena EXITGAMES.cz:
550
běžná cena: 650 Kč

Recenze únikové hry

1 recenze
Hra byla super a opravdu nebyla vůbec jednoduchá, u jedné otázky jsme se vážně zasekli asi na hodinu :D naštěstí pak už to šlo jednodušeji :D
Obtížnost:
Atmosféra:
Hlavolamy:
Personál:
Šárka02.05.2021

Přidejte svou recenzi


K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací V pořádku